Szukasz

Opony zimowe Opole

i okolice
Opony zimowe
Opony zimowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Fulda Kristall Montero 185/65R15 88T

4,5
Fulda Kristall Montero 185/65R15 88T
Ni mogę teraz dodaj opinii, bo dopiero kupiłem te opony. Kupiłem je na podstawie opinii innych użytkowników, ate były bardzo dobre. Stosunek ceny do jakości też b.dobra. Mogę coś więcej powiedzieć jak zacznie się zima.

Nokian Wr D4 205/55R16 91T

5
Nokian Wr D4 205/55R16 91T
Opony mam od dwóch dni, więc nie jestem w stanie za dużo napisać, ale mam w stosunku do nich ogromne nadzieje. Lepiej nie będę nic pisał wbrew zasadzie "Nie mam pojęcia więc chętnie się wypowiem".

NOKIAN WR D4 205/60R16 92H

5
NOKIAN WR D4 205/60R16 92H
W tej cenie chyba najlepsza opona; niestety nie miałem jeszcze okazji sprawdzić właściwości; na razie tylko mogę ocenić głośność toczenia, której daje 5/5
posiadacz czterech kółek powinien pamiętać nie tylko o regularnych przeglądach czy wymianach oleju, ale również o sezonowej zmianie opon z letnich na zimowe. W okresie wzmożonych mrozów jest to szczególnie istotne ze względu na szczególnie trudne warunki panujące na trasie. A lód na jezdni to zaledwie jeden z problemów. Dobrze dobrane opony zimowe zapewniają możliwie najlepszą przyczepność naszego auta na jezdni i możemy czuć się znacznie pewniej, gdy zasiądziemy za sterami naszego wehikułu. Możemy być wówczas znacznie lepiej przygotowani na warunki pogodowe obecne na drodze. Posiadacze czterech kółek, pomimo szeregu kampanii informacyjnych dotyczących zmiany opon letnich na ogumienie zimowe, często o tym zapominają i regularnie dają zaskoczyć się mrozom. Powinniśmy zawsze pamiętać, że zwykła zmiana opon na zimowe sprawia, że prowadzenie samochodu jest znacznie prostsze i pewniejsze, a przy tym wydatnie pomaga nam uniknąć nagłych wydarzeń na trasie. Gdy bierzemy się za zakup opon zimowych, zawsze powinniśmy kierować się zasadami nakreślonymi przez producenta naszego auta, a także do przyjętych norm dotyczących zakupu zimowego ogumienia. Wówczas dzięki temu możemy być pewni, że kupione przez nas opony będą pasować do marki naszego auta. Absolutnie zawsze przy zakupie, bez względu na to o jakie chodzi, pamiętajmy by mieć przy sobie ważne parametry dotyczące specyfikacji naszych kół. Niezwykle łatwo bowiem zapomnieć o wszystkich parametrach, ze średnicą na czele. Wówczas gdy przychodzi już do właściwego zakupu, zwyczajnie trafiamy na blokadę, gdyż nie mamy dokładnej specyfikacji naszych kół. Zdecydowanie warto uniknąć tego typu niedogodności, prawda? Każdy posiadacz auta bez absolutnie najmniejszych problemów może dokonać zakupu ogumienia pasującego dokładnie do jego modelu auta. Na CENEO.pl pomogą mu w tym specjalnie przygotowane intuicyjne filtry wyszukiwania znajdujące się w kategorii opony zimowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pomimo ogromnej bazy produktów, każdy użytkownik może dokładnie zawęzić poszukiwania tylko do tego ogumienia, którego poszukuje. Dodatkowo aby przyspieszyć proces zakupu i nie czekać na wysyłkę naszych nowych opon, zdecydowanie warto skorzystać z funkcjonalności, jakie oferuje kierowcom serwis CeneoLokalnie.pl. Dzięki temu możemy w szybki i wygodny sposób sprawdzić czy poszukiwany przez nas model opon zimowych znajduje się w którymś ze sklepów internetowych posiadających placówkę w naszej najbliższej okolicy.