Microsoft Office 365 Personal Opole

4,81
771 opinii

Office 365 Personal to usługa subskrypcyjna, która ułatwia pracę w domu i poza nim za pomocą dowolnych urządzeń. W skład pakietu wchodzą najnowsze pełne wersje aplikacji takich, jak World, Excel czy PowerPoint, 10 000 GB na wirtualnym dysku OneDrive i 60 minut na rozmowy przez Skype. Office 365 …

od 269 Najbliżej: 0,6 km

Liczba ofert: 18

Oferta sklepu

Opis

Opis produktu

Office 365 Personal to usługa subskrypcyjna, która ułatwia pracę w domu i poza nim za pomocą dowolnych urządzeń. W skład pakietu wchodzą najnowsze pełne wersje aplikacji takich, jak World, Excel czy PowerPoint, 10 000 GB na wirtualnym dysku OneDrive i 60 minut na rozmowy przez Skype. Office 365 Personal możesz zainstalować na 1 komputerze PC/Mac oraz 1 tablecie.

Zobacz wideo

Skład pakietu

Pełne wersje aplikacji Office

Office 365 Personal umożliwia instalację najnowszych pełnych wersji aplikacji Office na 1 komputerze PC/Mac, 1 tablecie oraz 1 smartfonie. Pobierz i zainstaluj aplikacje Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access i korzystaj z nich zarówno w trybie offline, jak i online. W ramach subskrypcji Office 365 masz zawsze dostęp do najnowszych aplikacji, funkcji i usług pakietu Office. Z chwilą pojawienia się nowej wersji dostaniesz powiadomienie o możliwości wykonania aktualizacji.

Dostęp z wielu urządzeń

Niezależnie od tego, czy używasz komputera PC/Mac, tabletu czy smartfona, zawsze masz łatwy dostęp do swoich dokumentów i możliwość ich edycji. Wykorzystaj możliwości pakietu Office w dowolnym czasie i miejscu, nawet gdy nie masz dostępu do internetu. Przechowuj swoje dokumenty na wirtualnym dysku OneDrive. Korzystaj z nich, edytuj i udostępniaj z każdego urządzenia.

Dodatkowe korzyści z subskrypcji

W ramach subskrypcji Office 365 otrzymujesz 10 000 GB przestrzeni dyskowej OneDrive oraz co miesiąc 60 minut na rozmowy przez Skype z telefonami komórkowymi w 8 krajach, a stacjonarnymi w ponad 60 krajach. Jako subskrybent usługi Office 365 możesz od razu liczyć na pomoc ekspertów Microsoft udzielaną telefonicznie lub za pośrednictwem czatu bez dodatkowych opłat.

Opis aplikacji

Miej zawsze najnowsze wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access, a swoje pomysły zapisuj za pomocą klawiatury, rysika lub ekranu dotykowego.

Word

Edytor tekstu Word pozwala tworzyć profesjonalne dokumenty. Możesz dodać wideo online do swojego dokumentu, otwierać pliki PDF i edytować ich zawartość, a także z łatwością wyrównywać zdjęcia, wykresy i diagramy

Excel

Arkusz kalkulacyjny, który pomoże Ci uporządkować i przeanalizować dane. Excel zapamiętuje i rozpoznaje Twoje wzorce postępowania i może automatycznie uzupełniać brakujące dane. Co więcej, może zaproponować wykresy i schematy, które najlepiej zilustrują Twoje dane.

Powerpoint

Opracuj scenariusz, przedstaw swoją tezę jasno i przekonująco za pomocą aplikacji PowerPoint. Nowe lepsze narzędzia projektowania pomogą Ci stworzyć zachwycającą prezentację. Ulepszona funkcja widoku prezentera pozwala przeglądać notatki na monitorze, podczas gdy odbiorcy widzą tylko slajdy.

Outlook

Aplikacja Outlook zapewnia organizację wiadomości e-mail, kalendarzy, zadań do wykonania i kontaktów w jednym miejscu. Wykorzystaj narzędzia, które pomogą Ci zarządzać Twoim kalendarzem, ułatwią komunikację i pozwolą szybko wyszukać to, czego potrzebujesz. Na wizytówce osoby wyświetlane są wszystkie kluczowe informacje o kontakcie: telefon, e-mail, adres, informacje o firmie oraz aktualizacje z mediów społecznościowych, jeśli są dostępne.

OneNote

Cyfrowy notes przechowujący Twoje notatki na wszystkich urządzeniach. Sporządzaj notatki ręcznie bądź na klawiaturze, szkicuj, wklejaj linki, strony, wstawiaj zdjęcia, filmiki, tabele i załączaj pliki. Twoje notatki są zapisywane i dostępne do wyszukiwania także z innych urządzeń. Aplikacja OneNote na komputery Mac jest dostępna do pobrania osobno ze sklepu Mac App Store.

Publisher

Twórz bogate graficznie i profesjonalnie wyglądające publikacje bez poświęcania dużej ilości czasu. Rozpocznij pracę od wybrania jednego z wielu wbudowanych szablonów. Dodawaj zdjęcia i eksperymentuj z nimi, by stworzyć efektowniejszy projekt. Aplikacja Publisher jest dostępna tylko na komputer PC.

Access

Twórz łatwo aplikacje bazy danych, używaj oraz udostępniaj innym w postaci aplikacji programu SharePoint za pośrednictwem przeglądarki sieci Web. Aplikacja Access jest dostępna tylko na komputer PC. blisher jest dostępna tylko na komputer PC.

1) Usługa Office 365 działa obecnie na komputerach PC i tabletach z systemem Windows 7 lub nowszym oraz na komputerach Mac z systemem Mac OS X w wersji 10.6 lub nowszej; na urządzeniach z systemem Windows Phone 7.5 lub nowszym, telefonach iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 oraz odtwarzaczach iPod touch (5. generacji) z systemem iOS 6.1 lub nowszym, a także na telefonach z systemem operacyjnym Android w wersji 4.0 lub nowszej. By dowiedzieć się więcej wejdź na office.com/information.


2) Wymagane konto Skype.Wykluczone numery specjalne, premium i niepowiązane geograficznie. Połączenia na telefony komórkowe dostępne tylko w wybranych krajach. Skype dostępny tylko w wybranych krajach.


3) Tylko dla nauczycieli, pracowników i studentów wyższych uczelni.


4) Do uzyskania 10 000 GB przestrzeni na OneDrive wymagana jest aktywacja Office 365 Personal/dla Użytkowników Domowych/dla Studentów, a następnie wejście na stronę https://preview.onedrive.com i zapisanie się na listę.

W jaki sposób mogę odnowić subskrypcje?

To proste! Subskrypcje Office 365 można odnowić w dowolnym terminie. Użytkownik musi jedynie wykonać 4 proste czynności:
1. Zakupić usługę Office 365.
2. Odwiedzić witrynę Office.com/setup
3. Wprowadzić klucz produktu.
4. Zalogować się przy użyciu konta Microsoft, za pomocą którego aktywował pierwotną subskrypcję na usługę Office 365.

Co się stanie z dokumentami po wygaśnięciu subskrypcji?

1. Użytkownik, który zrezygnuje z odnowienia subskrypcji, będzie miał nadal dostęp do dokumentów pakietu Office znajdujących się na jego komputerze PC/Mac lub przechowywanych w trybie online (tzn.będzie je mógł wyświetlać i drukować). Pozostałe funkcje pakietu Office - takie jak tworzenie nowych dokumentów czy edycja dotychczasowych - pozostaną wyłączone do momentu ponownego aktywowania subskrypcji.
2. Użytkownik otrzyma od firmy Microsoft powiadomienie o wygaśnięciu subskrypcji na usługę Office 365 i zmniejszenie dostępnej przestrzenie dyskowej na serwerach z 20 GB do 7 GB.
3. Użytkownik będzie mógł nadal logować się do usługi oraz wyświetlać i pobierać wszystkie dokumenty przechowywane w trybie online, nawet jeśli objętość przechowywanych danych przekroczy limit bezpłatnej przestrzeni dyskowej wynoszący 7 GB.

Pudełko zawiera

Specyfikacja

Dane podstawowe

Producent
 • Microsoft

Opinie Microsoft Office 365 Personal Opole

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,81 na podstawie 771 opinii
 • Dominik
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Po roku użytkowania nadal jestem przekonany, że menu tekstowe jakie było w Office 2003 i wcześniejszych było lepszym rozwiązaniem od obecnych wstążek. Polecam, bo w zasadzie nie ma alternatywy
  • możliwości
  • funkcjonalność
  • łatwość obsługi
 • e...o
  3
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Niestety musiałam kupić ze względów zawodowych w zw. ze zdalną edukacją w aplikacji Microsoft Teams (wybór pracodawcy). Na starym sprzęcie z Windows miałam "dożywotnio" Office 2013 z aktualizacjami. Mimo obietnic nie ma opcji przeinstalowania na nowy sprzęt, bo wybrałam Apple. Po zakupie Maca zmuszona byłam kupić nowego Office, bez żadnego rabatu.
  • możliwości
 • w...g
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Ogólnie Ok, tylko excel mógłby być w wersji profesional, możliwość instalacji tylko wybranych aplikacji jak kiedyś a nie na sile całego pakietu. Do tego MS przegina z ceną.
  • elegancki
  • subtelny interfejs
  • funkcjonalność
  • możliwości
  • zapewnia komfort pracy biurowej
 • Anna
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Cóż, dla mnie to podstawa codziennej pracy - konieczność przygotowywania prezentacji i materiałów szkoleniowych sprawia, że bez pakietu Office czuję się jak bez ręki.
  • elegancki
  • subtelny interfejs
  • funkcjonalność
  • łatwość obsługi
  • możliwości
  • zapewnia komfort pracy biurowej
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Jestem wiernym użytkownikiem. Korzystam w domu i biurze. Próbowałem innych ale produkt Microsoft ma największe możliwości - wielu korzysta tylko z ich namiastki.
  • dostęp do outlooka
  • działa stabilnie
  • elegancki
  • subtelny interfejs
  • funkcjonalność
  • łatwość obsługi
  • możliwości
  • oprogramowanie przyjazne użytkownikowi
  • po prostu najlepsze rozwiązanie
  • szerokie możliwości komunikacji
  • zapewnia komfort pracy biurowej
  • cena subskrypcji