Tenda Switch Poe Tef1106P-4-63W Opatowiec
Najważniejsze cechy 6x portów RJ45 10/100 Mb/s (PoE na portach 1-4) z funkcją autonegocjacji 4x porty PoE IEEE 802.3af/at 2x porty uplink tryb rozszerzania, NVR, funkcja QoS Maksymalna moc wyjściowa każdego portu PoE: 30 W Maksymalna moc wyjściowa przełącznika: 63 W Metalowa obudowa typu desktop Do …
od 99,99 Najbliżej: 18 km
Liczba ofert: 10
Oferta sklepu
Opis
Najważniejsze cechy 6x portów RJ45 10/100 Mb/s (PoE na portach 1-4) z funkcją autonegocjacji 4x porty PoE IEEE 802.3af/at 2x porty uplink tryb rozszerzania, NVR, funkcja QoS Maksymalna moc wyjściowa każdego portu PoE: 30 W Maksymalna moc wyjściowa przełącznika: 63 W Metalowa obudowa typu desktop Do transmisji na odległość do 250 metrów, poza stumetrowym limitem transferu Zabezpieczenie odgromowe 6 KV dla portów uplink i 4KV dla energii Switch Tenda TEF1106P-4-63W to niezarządzalny, 6 portowy przełącznik Fast Ethernet z 4 portami PoE i 2 portami uplink Przeznaczony jest do nadzoru dzięki podwójnym portom uplink i NVR oraz QoS. Switch posiada metalową obudowę typu desktop. Idealnie nadaje się do WLAN oraz IP, jak i transmisji do 250 metrów poza limitem 100-metrowej transmisji. Przełącznik jest zgodny ze standardami IEEE 802.3at/af, może inteligentnie identyfikować urządzenia zasilane PoE. Switch zapewnia maksymalną moc PoE 63 W i 30 W dla jednego portu. Porty 1-2 obsługują funkcję QoS, która nadaje im priorytet podczas pokonywania przeciążenia sieci. Zapewnia to stabilną i płynną transmisję wideo z nadzoru bez przerywania. Porty mogą służyć do zasilania i wymiany danych z punktami dostępowymi i kamerami IP. Przełącznik wyposażony został w zabezpieczenie odgromowe 6KV dla portów uplink i 4KV dla energii, które może chronić urządzenie przed indukcyjnym uderzeniem pioruna pochodzącym z burzy. W wielu projektach punkty dostępowe i kamery są często instalowane na zewnątrz lub w podwyższonej lokalizacji, co zwiększa szansę uderzenia pioruna w kamery i przełączniki PoE. W rezultacie pojedyncze urządzenia ulegają uszkodzeniu, a wraz z nimi cała sieć. Przełączniki serii TEF11 mają profesjonalną konstrukcję ochrony odgromowej dla portów i zasilania, która skutecznie tłumi prąd pioruna. Podczas burzy przełącznik Tenda TEF11 może również zapewnić stabilną i niezawodną obsługę sieci nadzoru oraz zagwarantować normalną transmisję obrazu. Ze względu na złożone środowisko monitorowania, podczas tworzenia okablowania i sieci, bardzo często napotyka się problem niedostatecznej odległości transmisji sieciowej, kiedy odległość każdego terminalu kamery od centrum monitorowania jest różna. Switche PoE z serii Tenda TEF11 używają wspólnej istniejącej skrętki i mogą obsługiwać transmisję danych do 250 metrów. SPECYFIKACJA Standardy i protokoły: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at Porty: 6x portów 10/100BASE-TX (porty 1-4 PoE) Funkcje portów: 10/100 Mb/s w duplexie, 20/200 Mb/s w półduplexie Przepustowość przełączania: 1,2 Gb/s Zasilanie: DC: zasilacz 51V /1.25A, Maks. moc wyjściowa każdego portu PoE: 30 W, Maks. moc wyjściowa przełącznika: 63 W Tabela adresów MAC: 1K Zasilanie PoE: Porty od 1 do 4 - standard IEEE802.3 af/at, Maks. moc wyjściowa każdego portu PoE: 30 W Zabezpieczenie odgromowe: 6kV Wymiary: 100 x 100 x 26 mm LED: 6x Link/Ack, 1x Power Temperatura pracy: 0℃~45℃ Wilgotność pracy: 10%~90%, niekondensująca