Marbo Sport Drążek Pojedynczy 33Mm 180Cm Mft-D33-180 Opatów
Drążek pojedynczy 33 mm MFT-D33-180 Marbo Sport 180 cm Wysokość:14 cm, szerokość: 180 cm, długość: 6 cm, waga: 6 kg. Producent: Marbo Sport Kod producenta: MFT-D33-180 EAN: 5901720126801 PARAMETRY TECHNICZNE Użytkowanie: Komercyjne Wymiary (dł. szer. wys.): 6 x 180 x 4 cm Waga: 6 kg Kolor/Wzór: 33 …
od 199,01 Najbliżej: 34 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Drążek pojedynczy 33 mm MFT-D33-180 Marbo Sport 180 cm Wysokość:14 cm, szerokość: 180 cm, długość: 6 cm, waga: 6 kg. Producent: Marbo Sport Kod producenta: MFT-D33-180 EAN: 5901720126801 PARAMETRY TECHNICZNE Użytkowanie: Komercyjne Wymiary (dł. szer. wys.): 6 x 180 x 4 cm Waga: 6 kg Kolor/Wzór: 33 mm 180 cm towar wprowadzony przed 13.12.2024: tak Drążek pojedynczy 33 mm 180 cm MFT-D33-180 jest przyrządem przeznaczonym do montaży w systemie treningu funkcjonalnego. Drążek poza funkcją treningową pełni też funkcję łącznika między słupami lub słupem i ścianą. Drążek montowany jest za pomocą czterech śrub montażowych, co sprawia, że jest mocno i stabilnie przytwierdzony do konstrukcji. Seria Marbo FT to nowoczesny i wielofunkcyjny sprzęt komercyjny dedykowany strefom treningu funkcjonalnego w siłowniach i klubach fitness. Budowa modułowa pozwala indywidualnie dopasować klatkę czy ring do każdego pomieszczenia oraz umożliwia zmianę konfiguracji i rozbudowę o różne akcesoria. Elementy tej serii charakteryzują się wytrzymałym profilem 80 x 80 mm o grubości ścianki 3 mm. Seria FT wyróżnia się nowoczesną gamą kolorystyczną, dzięki czemu bardzo profesjonalnie prezentuje się w każdej siłowni. Dane techniczne wysokość: 14 cm szerokość: 180 cm długość: 6 cm średnica drążka: 33,7 mm waga: 6 kg profil konstrukcyjny: blacha: 8 mm rura: 33,7 x 3 mm materiał: stal wykończenie: malowanie proszkowe maksymalne obciążenie: 200 kg