Silverstone Technology XE360-TR5 (SSTXE360TR5) Olsztynek
Chłodzenie wodne AiO Silverstone SST-XE360-TR5 360 AMD sTR5 SP6 czarne Zapewnij optymalne chłodzenie dla procesorów AMD sTR5/SP6, w tym Ryzen Threadripper 7000, z chłodzeniem AiO Silverstone SST-XE360-TR5 360mm. To wydajne rozwiązanie wykorzystuje duży aluminiowy radiator 360mm, miedziany blok …
od 1 819 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 15
Oferta sklepu
Opis
Chłodzenie wodne AiO Silverstone SST-XE360-TR5 360 AMD sTR5 SP6 czarne Zapewnij optymalne chłodzenie dla procesorów AMD sTR5/SP6, w tym Ryzen Threadripper 7000, z chłodzeniem AiO Silverstone SST-XE360-TR5 360mm. To wydajne rozwiązanie wykorzystuje duży aluminiowy radiator 360mm, miedziany blok wodny i 3 wentylatory PWM. Innowacyjna, cicha pompa zintegrowana z radiatorem gwarantuje stabilność i niskie temperatury nawet pod dużym obciążeniem. Niklowany miedziany blok wodny z dużą miedzianą podstawą z mikrokanalikami. Pompa wodna zintegrowana w radiatorze. Pompa z korpusem ze stopu aluminium wzmacnia ogólną strukturę. Konstrukcja silnika trójfazowego, sześciopolowego. 3 wentylatory chłodzące 120 mm zoptymalizowane pod radiator. Opis produktu Chłodzenie wodne AiO Silverstone SST-XE360-TR5 To zaawansowane rozwiązanie zaprojektowane specjalnie z myślą o najnowszych, potężnych procesorach AMD Ryzen Threadripper 7000 (Zen 4) oraz innych kompatybilnych z gniazdami sTR5 i SP6. Zapewnia optymalne chłodzenie, niezbędne do utrzymania stabilnej pracy i wysokiej wydajności nawet najbardziej wymagających jednostek CPU. Optymalne chłodzenie Blok wodny został skonstruowany z niklowanej miedzi i wyposażony w miedzianą podstawę z aktywną powierzchnią chłodzącą. Taka konstrukcja gwarantuje pełne pokrycie rdzeni procesorów Ryzen Threadripper serii 7000, maksymalizując efektywność odprowadzania ciepła. Unikalne umiejscowienie pompy Trójfazowy, sześciopolowy silnik pompy został zintegrowany bezpośrednio z radiatorem. Takie rozwiązanie znacząco redukuje ogólny poziom hałasu generowanego przez pompę, przyczyniając się do cichszej pracy całego systemu. Najważniejsze cechy produktu Chłodzenie jest zoptymalizowane dla AMD sTR5/SP6, zapewniając pełne wsparcie dla najnowszych procesorów AMD, w tym Ryzen Threadripper 7000. Wyposażone jest w wydajny blok wodny z miedzianą podstawą pokrytą niklem dla maksymalnego transferu ciepła. Innowacyjne umiejscowienie cichej pompy w radiatorze minimalizuje hałas i wibracje. Duży, aluminiowy radiator 360mm o wymiarach 394mm x 120mm x 28mm gwarantuje dużą powierzchnię rozpraszania ciepła. System chłodzą trzy wydajne wentylatory PWM 120mm z regulacją prędkości (600 - 2,800 RPM), które oferują wysoki przepływ powietrza (do 87.72 CFM) i ciśnienie statyczne (do 3.09mmH₂O). Elastyczne gumowe węże o długości 460mm ułatwiają montaż i estetyczne ułożenie w obudowie. Radiator Radiator ma wymiary 120mm (szerokość) x 28mm (wysokość) x 394mm (głębokość) i jest wykonany z aluminium. Wentylatory W zestawie znajdują się trzy wentylatory, każdy o wymiarach 120mm (szerokość) x 25mm (wysokość) x 120mm (głębokość). Ich prędkość obrotowa mieści się w zakresie 600 ~ 2,800 RPM, a maksymalny poziom hałasu to 46 dBA. Napięcie znamionowe wynosi 12V. Maksymalny przepływ powietrza to 87.72 CFM, a maksymalne ciśnienie powietrza to 3.09mmH₂O. Każdy wentylator posiada złącze 4 pin PWM. Pompa Prędkość silnika pompy wynosi 4,000 ±10% RPM. Napięcie znamionowe to 12V, a prąd znamionowy to 0.38A. Pompa wykorzystuje złącze 3 pin. Specyfikacja Liczba wentylatorów: 3 szt Wymiary wentylatora: 120 mm Regulacja obrotów: Regulacja PWM Minimalne obroty wentylatora: 600 obr/min Maksymalne obroty wentylatora: 2800 obr/min Materiał radiatora: Aluminium Poziom hałasu: 46 dB Wymiary bloko-pompki: 119 x 79 x 25 mm Wymiary z wentylatorami: 394 x 120 x 53 mm Wymiary radiatora: 394 x 120 x mm Podświetlenie: Brak Złącze: 4-pin PWM, 3-pin Długość węży: 460 mm Prędkość pracy pompki: 4000 rpm Podstawa chłodzeń: Miedziana podstawa z aluminiowym korpusem Wentylatory: 120 x 120 x 25 Przepływ powietrza: 149,06 m3/h Ciśnienie statyczne: 3,09 mmH2O Kompatybilność AMD: sTR5, SP6, sWRX9, sWRX8, sTRX4, TR4, SP3 Kod produktu: 0000010193 Numer katalogowy: SST-XE360-TR5 Galeria