Samsung LH32QMRTBGCXEN Olsztynek
Samsung QM32R-T Płaski panel Digital Signage 81,3 cm (32") LCD Wi-Fi 400 cd/m² Full HD Czarny Ekran dotykowy Tizen 4.0 Samsung QM32R-T. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 81,3 cm (32"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, …
od 4 199 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Samsung QM32R-T Płaski panel Digital Signage 81,3 cm (32") LCD Wi-Fi 400 cd/m² Full HD Czarny Ekran dotykowy Tizen 4.0 Samsung QM32R-T. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 81,3 cm (32"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Jasność: 400 cd/m², Typ HD: Full HD, Ekran dotykowy. Wi-Fi. Zainstalowany system operacyjny: Tizen 4.0. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Wydajność - Wielkość pamięci flash: 8000 MB Wyświetlacz - Technologia wyświetlacza: LCD Wyświetlacz - Technologia touchscreen: Pojemnościowy Wyświetlacz - Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms Wyświetlacz - Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega DCR Wyświetlacz - Kąt widzenia (poziomy): 178° Wyświetlacz - Kąt widzenia (pionowy): 178° Wyświetlacz - Rozmiar plamki: 0,36375 x 0,36375 mm Wyświetlacz - Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 81 kHz Wyświetlacz - Zasięg skanowania (długość): 48 - 75 Hz Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu: 81,3 cm (32") Wydajność - Standard VESA: Tak Wydajność - Ekran dotykowy: Tak Wydajność - Przeznaczenie: Wewnętrzna Wydajność - Jasność: 400 cd/m² Wydajność - HDCP: Tak Wydajność - Wersja HDCP: 2.2 Wyświetlacz - Kształt ekranu: Płaski Wyświetlacz - Typ ekranu: ELED Wyświetlacz - Rozdzielczość: 1920 x 1080 px Wyświetlacz - Współczynnik kontrastu (typowy): 5000:1 Wyświetlacz - Paleta barw: 72% Wyświetlacz - Wskaźnik zamglenia: 2% Wyświetlacz - Natywna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Wyświetlacz - Częstotliwość pikseli (maks): 594 MHz Wydajność - Certyfikaty: Class B60950-1 Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Wi-Fi: Tak Sieć - Bluetooth: Tak Moc - Skala efektywności energetycznej: A +++ do D Moc - Roczne zużycie energii: 66 kWh Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz Moc - Pobór mocy: 72 W Moc - Klasa efektywności energetycznej (stara): B Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Cechy - Przeznaczenie: Uniwersalne Montaż - Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm Cechy - Typ HD: Full HD Oprogramowanie - Zainstalowany system operacyjny: Tizen 4.0 Konstrukcja - Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Konstrukcja - Podświetlenie LED: Tak Konstrukcja - Kolor ramki: Charcoal Black Porty i interfejsy - Port DVI: Nie Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.0 Porty i interfejsy - Ilość portów wejściowych HDMI: 2 Porty i interfejsy - Interfejs do odtwarzania wideo: 1 Porty i interfejsy - Wyjście audio (prawe/lewe): 1 Porty i interfejsy - Złącze RS232: Tak Porty i interfejsy - Port podczerwieni: Tak Porty i interfejsy - Port USB: Tak Porty i interfejsy - Ilość portów USB: 2 Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 2 Porty i interfejsy - Ilość DisplayPort: 1 Porty i interfejsy - Wersja DisplayPort: 1.2 Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 10 - 80% Waga i rozmiary - Szerokość wyświetlacza: 744,4 mm Waga i rozmiary - Głębokość wyświetlacza: 48,2 mm Waga i rozmiary - Wysokość wyświetlacza: 444,6 mm Waga i rozmiary - Waga wyświetlacza: 8,3 kg Dane opakowania - Szerokość opakowania: 872 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 133 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 565 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 11,1 kg Pozostałe funkcje - Długość przekątnej ekranu (cm): 81 cm Pozostałe funkcje - Optional features: WMN4070SESTN-L3240F Klasyfikacja - Kod producenta: LH32QMRTBGCXEN Klasyfikacja - EAN: 8806090589720 Klasyfikacja - ID Produktu: 92113831