Kanlux Morta B CT-DSL50-B 22110 Olsztynek
40 opinii
od 29,99 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Oprawa sufitowa MORTA B CT-DSL50-B KANLUX 22110 Wymiary: 9 x 9 cm Grubość pierścienia: 2 cm Kolor: Czarny Trzonek: Gx5,3 lub GU10 - brak w zestawie Materiał obudowy: Szkło Kompatybilne z LED: Tak Oprawa Morta pozwoli na zrealizowania bardzo oryginalnych aranżacji w każdym domu. Morta spełnią oczekiwania wszystkich, którzy cenią sobie produkty wysokiej jakości, charakteryzują się atrakcyjnym i oryginalnym designem. MORTA stanowi idealne rozwiązanie do oświetlania pomieszczeń mieszkalnych,butików, witryn sklepowych, a także stosowana w celach dekoracyjnych i do zaakcentowania oświetlenia wybranych miejsc. Szklane ozdoby, takie jak oprawa MORTA podnoszą standard każdego pomieszczenia. Zestaw Zawiera 1 szt. Oprawa Ozdobna Morta 22110 Gniazda mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie pod numerem aukcji: GU10 - 14583331322 Gx5.3 - 15202851790 Zestaw nie zawiera źródła światła oraz oprawki ceramicznej w komplecie ! Dane techniczne Napięcie znamionowe: 12 AC; 12 DC V Moc maksymalna: max 10 W Trzonek: Gx5,3 lub GU10 - brak w zestawie Konieczność stosowanie lamp samoekranujących: Tak Miejsce montażu: do wbudowania w sufit Miejsce zastosowania: wewnątrz Minimalna odległość od oświetlanego obiektu: 0,5 m Wymienne źródło światła: Tak Wyrób jest nieodpowiedni do montażu na podłożu normalnie palnym: >35W Wyrób nie nadający się do okrywania materiałem termoizolacyjnym: Tak Otwór montażowy: Ø65-70 mm Długość przewodu: 0.12 m Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: III Źródło światła: MR16 Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób: 5 / 25 °C Oprawa jest przystosowana do źródeł światła o klasach energetycznych: A++,A+,A,B,C,D,E Rodzaj przyłącza: wolne końce przewodów Przekrój przewodu: 0.75 mm² Stopień IP: 20 Wymiary Długość: 90 mm Szerokość: 90 mm Wysokość: 36 mm Otwór montażowy: Ø65-70 mm Montaż Przed pierwszym użyciem należy upewnić się, co do prawidłowego mocowania mechanicznego i podłączenia elektrycznego. Przewody przyłączeniowe należy poprowadzić w taki sposób, aby uniemożliwić ich zetknięcie z nagrzewającymi się częściami wyrobu. Pojedynczy komponent nie stanowi kompletnej oprawy oświetleniowej. Należy stosować tylko wymienione rodzaje oprawek. Zastosowane komponenty muszą spełniać odpowiednie warunki techniczne pod względem bezpieczeństwa użytkowania. Rodzaj zastosowanych elementów musi być odpowiednio dobrany do napięcia sieci zasilającej oraz przewidzianych warunków pracy.
Specyfikacja
Postawowe informacje
Marka
  • Kanlux
Model
Rodzaj
  • Sufitowe wpuszczane
Kolor
  • Czarne
Klasa energetyczna
  • F
Klasa ochronności
  • III
Moc
  • 50 W