iiyama DS1002CB1 Olsztynek
4,66
19 opinii
Uchwyt na 2 monitory IIYAMA DS1002C-B1 Kod produktu: DS1002C-B1 Uchwyt biurkowy do monitora Rozmiar ekranu max 30" Rozmiar ekranu min 10" Funkcja PIVOT 90° Maksymalna waga monitora: 10 kg Standard VESA 75 x 75 mm, 100 x 100 mm Zwiększ komfort pracy Iiyama DS1002C-B1 to ramię montażowe mocowane do …
od 299 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
Uchwyt na 2 monitory IIYAMA DS1002C-B1 Kod produktu: DS1002C-B1 Uchwyt biurkowy do monitora Rozmiar ekranu max 30" Rozmiar ekranu min 10" Funkcja PIVOT 90° Maksymalna waga monitora: 10 kg Standard VESA 75 x 75 mm, 100 x 100 mm Zwiększ komfort pracy Iiyama DS1002C-B1 to ramię montażowe mocowane do blatu (mocowanie boczne) na dwa ekrany o przekątnej do 30". Ramię pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce na biurku, a system prowadzenia kabli ułatwi utrzymanie porządku, zwiększając komfort pracy. Szeroki zakres możliwości regulacji, obejmujący pochył w pionie i poziomie, dostosowanie wysokości i rotacji, dzięki czemu będziesz mógł komfortowo dopasować położenie ekranów do swoich preferencji i zachowanie ergonomicznej, zdrowej dla kręgosłupa postawy ciała. Solidna konstrukcja Uchwyt Iiyama DS1002C jest wyprodukowany z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu jego udźwig jest całkiem spory i można bezpiecznie na nim zamontować dwa monitory oraz dowolnie nimi regulować bez obaw o ich upadek. Jeśli pracujesz w branży kreatywnej lub potrzebujesz dwóch monitorów do pracy, to uchwyt z pewnością sprawdzi się u Ciebie. Galeria Specyfikacja techniczna Rodzaj: Biurkowy Typ: Ramię montażowe na dwa ekrany Mocowanie: Boczne Regulacja wysokości: 200 - 400 mm Przeznaczenie: Monitory Maksymalna waga monitora: 10 kg Standard VESA: 75 x 75 mm, 100 x 100 mm Kolor: Czarny Zakres pochylenia: -85° - 15° Zakres obrotu: 180° Obrót ekranu: PIVOT 90° Dodatkowe informacje: Min. przekątna monitora: 10", Max. przekątna monitora: 30" #HID:9