Ecoflow Magazyn Energii Stream Ac Pro 800W (EFSTREAMACPRO800WEU) Olsztynek
3 opinie
Magazyn energii EcoFlow STREAM AC Pro 1.92kWh 1200W Plug & Play IP65 EcoFlow STREAM AC Pro to kompaktowy system magazynowania energii, który działa w trybie Plug & Play i pozwala zasilać domowe urządzenia zarówno w dzień, jak i w nocy. To coś w rodzaju dużego, inteligentnego powerbanku do …
od 3 449 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 12
Oferta sklepu
Opis
Magazyn energii EcoFlow STREAM AC Pro 1.92kWh 1200W Plug & Play IP65 EcoFlow STREAM AC Pro to kompaktowy system magazynowania energii, który działa w trybie Plug & Play i pozwala zasilać domowe urządzenia zarówno w dzień, jak i w nocy. To coś w rodzaju dużego, inteligentnego powerbanku do Twojego domu – ładuje się z gniazdka, a potem zasila sprzęty wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz. Może też wspierać domową instalację w trybie on-grid, oddając nadwyżki energii do sieci i pomagając zmniejszyć rachunki za prąd. Nawet jeśli nie korzystasz z paneli słonecznych, STREAM AC Pro pozwala oszczędzać, magazynując tańszą energię z sieci i oddając ją wtedy, gdy jest droższa – a przy okazji pełni funkcję awaryjnego zasilania w razie przerw w dostawie prądu. Dla osób szukających urządzenia z możliwością podłączenia paneli fotowoltaicznych dostępne są również inne wersje: EcoFlow STREAM Pro z trzema wejściami MPPT (do 1500 W z PV) oraz EcoFlow STREAM Ultra, która oferuje jeszcze większą elastyczność – aż cztery kanały MPPT i możliwość podłączenia paneli o łącznej mocy do 2000 W. Zalety Zasilanie zawsze pod ręką – 1,92 kWh Wbudowany akumulator zasila domowe urządzenia w dzień i w nocy – router, lodówkę, oświetlenie i więcej. Praca on-grid i zasilanie awaryjne Oddaje energię do sieci (800 W), zasila bezpośrednio (1200 W), przełącza się automatycznie w tryb bypass (2300 W). Inteligentna kontrola przez aplikację EcoFlow Zdalne zarządzanie, harmonogramy, monitorowanie zużycia i funkcje AI – wszystko z poziomu smartfona. Odporna i cicha konstrukcja IP65 Działa od -20°C do 55°C, poziom hałasu poniżej 30 dB, kompaktowa forma i odporność na warunki zewnętrzne. Pełna specyfikacja produktu znajduje się na dole aukcji Wbudowany akumulator – zasilanie wtedy, gdy go potrzebujesz STREAM AC Pro wyposażono w akumulator o pojemności 1,92 kWh, który umożliwia zasilanie różnych urządzeń domowych – od routerów i komputerów po lodówki i oświetlenie. Akumulator wyróżnia się wysoką trwałością: zachowuje 70% pojemności nawet po 6000 cyklach ładowania. Dzięki funkcji samoogrzewania urządzenie może się ładować nawet w chłodnych warunkach – mechanizm aktywuje się automatycznie przy temperaturze 5°C lub niższej. Praca w trybie on-grid i zasilanie awaryjne Urządzenie może oddawać energię do sieci z maksymalną mocą 800 W (AC Grid-Tied), wspomagając bieżące zużycie w domu. Gdy potrzebujesz energii natychmiast, STREAM AC Pro może zasilać urządzenia z mocą do 1200 W bezpośrednio z akumulatora. Jeśli się rozładuje, system automatycznie przełącza się na tryb bypass, umożliwiając zasilanie sprzętów bezpośrednio z sieci – z mocą do 2300 W (10 A). Taki układ gwarantuje stabilne działanie systemu nawet przy większym zapotrzebowaniu na energię lub podczas pracy kilku urządzeń jednocześnie. Prosta obsługa i monitorowanie przez aplikację Dzięki łączności Wi-Fi i Bluetooth urządzeniem można zarządzać z poziomu aplikacji EcoFlow. Masz dostęp do danych o zużyciu energii, możesz konfigurować harmonogramy ładowania, zdalnie włączać i wyłączać urządzenia oraz korzystać z inteligentnych funkcji opartych na AI – dostępnych częściowo w wersji premium. Przystosowany do różnych warunków Obudowa STREAM AC Pro spełnia normę IP65 – jest odporna na kurz i zachlapania, dzięki czemu urządzenie można bez obaw użytkować także na zewnątrz. Zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 55°C, a poziom hałasu utrzymuje się poniżej 30 dB – urządzenie działa niemal bezgłośnie. Kompaktowa obudowa o wymiarach 255 × 254 × 458 mm i wadze 21,5 kg ułatwia montaż w różnych lokalizacjach. Specyfikacja Producent: EcoFlow Model: Stream AC Pro Pojemność akumulatora: 1,92 kWh Cykl życia: 6000 cykli do 70% pojemności Wejście AC: 1050 W Moc wyjściowa AC: 1200 W MPPT: – Wyjście AC do sieci (Tryb on-grid): 800 W Prąd ładowania AC: 10 A Maksymalna moc obsługiwanych urządzeń (Wyjście bypass): 2300 W (10 A) Zakres temperatury pracy: -20°C do 55°C Samoogrzewanie baterii: Aktywacja ładowania przy niskiej temperaturze (≤5°C) Łączność: Wi-Fi / Bluetooth Stopień ochrony (IP): IP65 Waga netto: 21,5 kg Wymiary: 255 mm × 254 mm × 458 mm Poziom hałasu: <30 dB Gwarancja: 10 lat
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • EcoFlow
Model
  • Stream AC Pro 800W
Moc
  • 1200 W
  • 800 W
Opinie Ecoflow Magazyn Energii Stream Ac Pro 800W (EFSTREAMACPRO800WEU) Olsztynek