Zdjęcie PHILIPS LUMEA IPL BRI956/00 - Olsztyn

PHILIPS LUMEA IPL BRI956/00 Olsztyn

4,59
128 opinii
od 1799,00 zł Najbliżej: 0,2 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 2

Dostępnych od ręki: 0

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
 • Philips
Typ
 • Depilatory IPL
Rodzaj depilacji
 • Impulsy świetlne
Zasilanie
 • Sieciowo-akumulatorowe
Antypoślizgowy uchwyt
 • Nie
Czas ładowania
 • 60 min
Funkcje
 • Skin Sensor
Kolor
 • Białe
Nasadka do depilacji miejsc wrażliwych
 • Tak
Nasadka do depilacji twarzy
 • Tak
Regulacja prędkości
 • 5 stopni
Wskaźnik ładowania w toku
 • Tak
Wskaźnik naładowania
 • Tak

Opinie PHILIPS LUMEA IPL BRI956/00 Olsztyn

Ocena ogólna
4,59 na podstawie 128 opinii
 • Atheo
  5
  Golenie zawsze było dla mnie straszną koniecznością. Wrastające włoski, zapalenie mieszków i wiele innych sprowadzało tą czynność do absolutnego minimum. Dopóki nie zastosowałam Lumei. Już po pierwszym zabiegu widać było różnice, po drugim była znacząca. Brak w/w dolegliwości był zbawieniem. Wymienne końcówki pozwalają dobrze wydepilować wszystkie partie ciała, a same zabiegi dobrze wykonane są absolutnie bezbolesne. Design urządzenia jest po prostu świetny i elegancki. Bezprzewodowa budowa pozwala na maksimum wygody użytkowania. Drobny minus w moim odczuciu to brak możliwości depilacji wszystkich partii ciała, ale to co oferuje depilator jest absolutnie warte swojej ceny.
 • Jujcia306
  5
  Jestem zachwycona tym małym urządzeniem problem zbędnego owłosienia już mnie nie dotyczy. Efekty zauważyłam już po trzeciej serii zabiegów, ale były miejsca gdzie już po dwóch zabiegach włoski przestały odrastać. Zabieg nie sprawia bólu można szybko wydepilować duże powierzchnie. Czytnik świetnie wychwyci jaki kolor skóry posiadamy i sam dobiera intensywność zabiegu. Obsługa jest banalnie prosta właściwie obsługujemy je jednym przyciskiem. Nie bójcie się bólu to urządzenie działa, a co ważniejsze nie sprawia bólu tak jak klasyczny depilator. Włoski nie wrastają, a nogi są wolne od okropnych podrażnień. Ja mieszkam nad morzem całe wakacje spędzam na plaży teraz nie będę katowała się codziennym goleniem, Dla mnie to przełomowe odkrycie serdecznie Wam polecam.
 • Meggs
  4,5
  Początkowo byłam bardzo sceptyczna co do efektów Philips Lumea, jak również czy urządzenie jest bezpieczne. Sporo poczytałam w internecie zanim użyłam je po raz pierwszy. Rozpoczęłam od jednej nogi i nie było dobrze - zabieg nie był komfortowy, raczej bolesny. W efekcie w krótkim czasie skóra w miejscu zabiegu zaczerwieniła się, jakby była poparzona. Kilkanaście godzin później, podczas kąpieli odczuwałam nieprzyjemne pieczenie. Zaczerwienienie utrzymywało się około dobę, potem na szczęście znikło. Pierwszy zabieg wykonałam z intensywnością, jaką wskazało urządzenie po skanowaniu. Postanowiłam zmniejszyć intensywność o 1, co sprawiło, że problem poparzonej skóry więcej się nie pojawił. Osobom, które będą wykonywać pierwszy zabieg zalecam zastosować się do instrukcji i na niewielkiej powierzchni przetestować na skórze najlepszą dla siebie intensywność. Podczas zabiegu odczuwałam w niektórych miejscach gorąco, co nie było przyjemne. Skuteczność Philips Lumea w moim przypadku - najlepsza na nogach (włosy, które odrosły są słabsze, cieńsze i zdecydowanie jest ich mniej), potem pachy, na koniec bikini. Zgadzam się z poprzedniczkami, czasami trudno jest prawidłowo ustawić urządzenie (pachy, kolana) pomimo dedykowanych nakładek dla poszczególnych partii ciała . Dopóki nie ma pełnego kontaktu urządzenia ze skórą - Lumea nie wyzwoli wiązki światła. Lumea jest intuicyjne i proste w obsłudze, poręczne, dobrze trzyma się w ręce. Reasumując miło mnie zaskoczył efekt zabiegów, polecam Philps Lumea, chociaż urządzenie nie należy do najtańszych.
 • Joanna
  4,5
  Philips Lumea IPL - otrzymałam od firmy Phillips do przetestowania. Samo funkcjonowanie sprzętu bardzo proste, intuicyjne, sprzęt sam dobiera poziom natęrzenia światła w zależności od koloru skóry, w zalezności od miejsca gdzie chcemy go użyć do wyboru mamy odpowiednie nakładki - nogi, pachy, bikini, twarz. sprzęt działa zarówno na baterii, jak i na kablu (w przypadku drugiej opcji dłużej), przycisk odpowiedzialny za impulsy świetlne możemy trzymać cały czas, wtedy co mniej więcej 2 sek. następuję impuls, a my tylko przesuwamy sprzętem po ciele. Jeżeli chodzi o efekty, Ja najszybciej zauważyłam je na nogach, już po drugim zabiegu włosy praktycznie przestały mi rosnąć, a jeżeli już to były słabe i się kruszyły. W drugiej kolejności pachy, w tym przypadku po 3 zabiegu zaobserwowałam, że włosów ubywa i sa delikatniejsze. Jeżeli chodzi o bikini, tu po 4 zabiegach cały czas odrastają mi włosy, z tą różnicą, że bardziej przerzedzone. Jak dla mnie zabieg mieści się w progu bólu do zniesienia, ale nie mogę powiedzieć, że jest bezbolesny. Jeżeli chodzi o minusy - przede wszystkim cena, jest drogi, ciężko się operuje sprzętem na powierzchniach skóry, które są nierówne. Ogólna ocena 4.5, ale podkreślam, w porównaniu do tradycyjnych metod depilacji polecam
 • Aredzimska
  5
  Urządzeniem Philips Lumea Prestige model BRI956 wykonałam już serię 3 zabiegów na okolicę wąsika, pachy i nogi.Pierwsze efekty zauważyłam już po 2 serii, najbardziej widoczne są one na twarzy. Włosków dużo mniej, wolniej odrastają i są stanowczo słabsze. Widoczny jest także efekt na nogach, plackami lub pasmami włosy odrastają w wolniejszym tempie. Trochę ciężko jest odpowiednio miejsce przy miejscu strzelać światłem, ale pewnie po kilku następnych seriach to się wyrówna. Zabiegi są bezbolesne, czasem można poczuć delikatne "ukłucie". Funkcja smartskin odpowiednio dobiera intensywność zabiegu do skóry, co ułatwia nam stosowanie. Zabieg na wąsik trwa ok 1 min, pachy od 1-2 min, nogi wiadomo dłużej bo większa powierzchnia. Jedyny minusik to mała kosmetyczka, ciężko tam zmieścić urządzenie, ładowarkę (duża) i nakładki. Polecam.