Szukasz

Ekspresy do kawy Olsztyn

i okolice
  • Ekspresy ciśnieniowe

  • Ekspresy przelewowe

  • Ekspresy kapsułkowe

Ekspresy do kawy
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

De'Longhi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB

4,5
De'Longhi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB
Bardzo fajny ekspres ,super kawa szczególnie polecam latte.Bardzo dobrze spienia mleko .Bardzo łatwa obsługa,super się prezentuje.Jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam.

Saeco Lirika One Touch Cappuccino RI9851/01 Szary

4,5
Saeco Lirika One Touch Cappuccino RI9851/01 Szary
Kupiony 3 miesiace demu do domu. W tej cenie nie znajdzie sie lepszego ekspresu. Zrobil 350 kaw, bardzo dobrze spienia mleko. Nie jest to spieniacz gornych lotow, ale do domu w zupelnosci wystarczy. W pracy uzywam rowniez liriki, tam jest 3500 kaw. Odpowiednio czyszczony i odkamieniany nie robi problemow. Polecam z czystym sumieniem.

Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW

5
Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW
Jest to mój drugi ekspres marki siemens i po obejrzeniu wielu testów (również porównawczych) raz jeszcze świadomie wybrałem tego producenta (poprzedni ekspres ciśnieniowy używałem ponad 8 lat). Nie zawiodłem się! Urzadzenie jest bardzo ciche (w poprzednim odgłos mielenia prypominal startujący śmigłowiec) obsługa podobnie jak poprzednio bardzo intuicyjna, obsługa rewelacja zwłaszcza system czyszczenia spieniacza! No i najważniejsze - kawa jest po prostu super i to w każdej postaci! Z czystym sumieniem polecam!

Najczęściej szukane