Aiwa HE-1200SW Ogrodzieniec
Soundbar AIWA HE-1200SW 2.1CH Aiwa Specyfikacje ogólne Luksusowy 2,1-ch ch Soundbar z bezprzewodowym subwooferem i ultra-smukłą wysokością 45 mm. Wydajny i niski zniekształcenie wzmacniacz cyfrowy z wyjściem 120W RMS (> 10% THD)Moc subwoofera 60W, 5,25 x 1. Pełny zakres dynamiczny: 1 x 2 i 1 x …
od 699 Najbliżej: 8,3 km
Liczba ofert: 23
Oferta sklepu
Opis
Soundbar AIWA HE-1200SW 2.1CH Aiwa Specyfikacje ogólne Luksusowy 2,1-ch ch Soundbar z bezprzewodowym subwooferem i ultra-smukłą wysokością 45 mm. Wydajny i niski zniekształcenie wzmacniacz cyfrowy z wyjściem 120W RMS (> 10% THD)Moc subwoofera 60W, 5,25 x 1. Pełny zakres dynamiczny: 1 x 2 i 1 x 1,5 "bardzo wysokiej częstotliwości. Optical in, port USB do bezpośredniego odtwarzaniaHDMI-ARC (Audio Return Channel) Wejście do cyfrowego połączenia audio z telewizora. AUX INPUT 3.5mm Stereo Jack (Kabel Auux dołączony z wtyczkami stereo 3,5 mm). Inteligentny zasilacz z automatycznym systemem Power-Off, aby zaoszczędzić energię (15 minut). HDMI ARC i AUX IN mogą automatycznie zasilać. Kompatybilność Bluetooth: V5.3 (zakres bezprzewodowy: 10m lub 30Ft.) Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe ze wszystkich urządzeń mobilnych za pośrednictwem odbiornika audio Bluetooth (V5.3 kompatybilne). Futurystyczny design ergonomiczny bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania w zestawie. DSP (Digital Signal Processor) z 4 trybami audio (Wiadomości, filmy, muzyka i noc). Status / źródło Multi-color Wskaźniki dla dyskretnej prostoty. Półka pod TV lub montowana na ścianie (zestaw do montażu ściennego w zestawie). Zasilanie prądem przemiennym 100-240 V, 50/60Hz Wymiary Wymiary paska dźwiękowego (szxSxHD): 90 x 4,5 x 8,6 cm Wymiary subwoofera (WxHxD): 10,5 X 25 X 37 cm Pasek do dźwięku wagi: 2.07KG Subwoofer Waga: 3,39 kg Specyfikacje ogólne Luksusowy 2,1-ch ch Soundbar z bezprzewodowym subwooferem i ultra-smukłą wysokością 45 mm. Wydajny i niski zniekształcenie wzmacniacz cyfrowy z wyjściem 120W RMS (> 10% THD)Moc subwoofera 60W, 5,25 x 1. Pełny zakres dynamiczny: 1 x 2 i 1 x 1,5 "bardzo wysokiej częstotliwości. Optical in, port USB do bezpośredniego odtwarzaniaHDMI-ARC (Audio Return Channel) Wejście do cyfrowego połączenia audio z telewizora. AUX INPUT 3.5mm Stereo Jack (Kabel Auux dołączony z wtyczkami stereo 3,5 mm). Inteligentny zasilacz z automatycznym systemem Power-Off, aby zaoszczędzić energię (15 minut). HDMI ARC i AUX IN mogą automatycznie zasilać. Kompatybilność Bluetooth: V5.3 (zakres bezprzewodowy: 10m lub 30Ft.) Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe ze wszystkich urządzeń mobilnych za pośrednictwem odbiornika audio Bluetooth (V5.3 kompatybilne). Futurystyczny design ergonomiczny bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania w zestawie. DSP (Digital Signal Processor) z 4 trybami audio (Wiadomości, filmy, muzyka i noc). Status / źródło Multi-color Wskaźniki dla dyskretnej prostoty. Półka pod TV lub montowana na ścianie (zestaw do montażu ściennego w zestawie). Zasilanie prądem przemiennym 100-240 V, 50/60Hz Wymiary Wymiary paska dźwiękowego (szxSxHD): 90 x 4,5 x 8,6 cm Wymiary subwoofera (WxHxD): 10,5 X 25 X 37 cm Pasek do dźwięku wagi: 2.07KG Subwoofer Waga: 3,39 kg
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Aiwa
Model
  • HE-1200SW
Rodzaj
  • Soundbar + Subwoofer
Typ subwoofera
  • Bezprzewodowy
Kod producenta
  • HE1200SW
Moc całkowita
  • 120 W