RYOBI R18GN18-120S Nysa
RYOBI Sztyfciarka18G Technologia Airstrike 18 V R18GN18-120S RYOBI jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów bezprzewodowych elektronarzędzi i sprzętu ogrodowego. RYOBI® to lider w branży, oferujący produkty najwyższej jakości Funkcje Technologia AirStrike™ zapewnia …
od 1 409,99 Najbliżej: 39 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
RYOBI Sztyfciarka18G Technologia Airstrike 18 V R18GN18-120S RYOBI jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów bezprzewodowych elektronarzędzi i sprzętu ogrodowego. RYOBI® to lider w branży, oferujący produkty najwyższej jakości Funkcje Technologia AirStrike™ zapewnia bezprzewodową wygodę, eliminując potrzebę stosowania hałaśliwej sprężarki, nieporęcznego węża powietrznego lub drogich wkładów gazowych  Na gwoździe 18G (1,2 mm) o długości od 15 do 50 mm  Regulacja głębokości wbijania bez użycia narzędzi pomaga chronić obrabianą powierzchnię i umożliwia dokładne ustawienie główek gwoździ  Technologia Grip-Light włącza diodę w momencie wzięcia uchwytu do ręki, zapewniając dobre oświetlenie miejsca pracy  Funkcja blokady Dry-Fire zwiększa trwałość narzędzia  Beznarzędziowe odblokowywanie zapewnia łatwe usuwanie zablokowanych gwoździ  Zaczep do mocowania z lewej lub prawej strony zapewnia większą wygodę Specyfikacja: Napięcie: 18 V  Wyposażenie standardowe: 500 x gwoździe 32 mm Pojemność magazynka: 105  Pojemność magazynka gwoździe: 105  Rozmiary gwoździ: 15-50 mm Typ gwoździa: 1.2 mm Czas ładowania: 60 min Liczba akumulatorów: 1  Ładowarka w zestawie: Tak Pojemność akumulatora: 2.0 Ah Typ akumulatora: Li-ion Waga (bez baterii): 2.4 kg Błąd poziomu natężenia hałasu: 3.0 dB(A) Błąd poziomu ciśnienia akustycznego: 3.0 dB(A) Poziom ciśnienia akustycznego (Lpa): 96.5 dB(A) Poziom mocy akustycznej (Lwa): 85.5 dB(A) RYOBI oferuje szeroki wybór gwoździarek akumulatorowych. Nasze gwoździarki akumulatorowe 18 V są kompatybilne z systemem akumulatorów ONE+™, który można stosować w szerokiej gamie naszych produktów, od elektronarzędzi po narzędzia ogrodowe. Gwoździarka akumulatorowa to doskonałe rozwiązanie do projektów takich jak montaż listew i konstrukcji szkieletowych. Gwoździarka akumulatorowa eliminuje konieczność używania młotka lub narzędzi pneumatycznych, dając Ci pełną swobodę i nieograniczony zakres ruchu, nawet tam, gdzie machanie młotkiem byłoby praktycznie niemożliwe .lnd_baterie img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_baterie img:hover { transform: scale(1.2); } Sprawdź pozostałą ofertę produktów Ryobi .lnd_header img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_header img:hover { transform: scale(1.2); } .lnd_2header2 img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_2header2 img:hover { transform: scale(1.2); } .lnd_3header3 img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_3header3 img:hover { transform: scale(1.2); } Elektronarzędzia Ryobi Narzędzia ogrodowe Ryobi Sprzątanie Ryobi Akumulatory i ładowarki Ryobi Torby i Skrzynie narzędziowe RYOBI Akcesoria Ryobi .lnd_baterie img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_baterie img:hover { transform: scale(1.2); }