Black&Decker Kompresor BDCINF18N-QS Nysa
4,65
33 opinie
BDCINF18N Kompresor wielofunkcyjny Maksymalne ciśnienie: 11 bar Szerokość: 16.0 cm Wysokość: 18.0 cm Głębokość: 26.0 cm Zasilanie: 12 V / 230V / 18V Cyfrowy wyświetlacz Waga: 2,6 kg WŁAŚCIWOŚCI Kompresor wielofunkcyjny BDCINF18N Black & Decker posiada przełącznik, dzięki któremu operator może …
od 320,62 Najbliżej: 0,6 km
Liczba ofert: 15
Oferta sklepu
Opis
BDCINF18N Kompresor wielofunkcyjny Maksymalne ciśnienie: 11 bar Szerokość: 16.0 cm Wysokość: 18.0 cm Głębokość: 26.0 cm Zasilanie: 12 V / 230V / 18V Cyfrowy wyświetlacz Waga: 2,6 kg WŁAŚCIWOŚCI Kompresor wielofunkcyjny BDCINF18N Black & Decker posiada przełącznik, dzięki któremu operator może ustawić tryb, w jakim ma działać - pierwszy z nich służy do pompowania opon i piłek, a drugi do materacy i pontonów. Funkcja automatycznego wyłączenia działa w taki sposób, że dezaktywuje urządzenie w momencie osiągnięcia pożądanego ciśnienia, chroniąc pompowane przedmioty przed niedopompowaniem lub nadmiarem napompowania. Sprężarka BDCINF18N działa bez zbiornikowa i bez oleju, co zdecydowanie wpływa na komfort użytkowania. Niewielkie rozmiary pozwalają na korzystanie z kompresora także w miejscach o małej powierzchni, co podkreśla jego uniwersalność i niezawodność. Urządzenie można podłączyć do gniazda zapalniczki samochodowej. W ZESTAWIE Przewód do podłączenia przez gniazdko zapaliczki samochodowej 12 V Akcesoria do pompowania sprzętu sportowego (3 szt.) Wąż do pompowania opon Wąż do pompowania dużych objętości Zasilacz 230 V WSPARCIE 2 LATA GWARANCJI Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i naprawimy bez opłat wszelkie usterki wynikające z wadliwych materiałów lub wykonania w ramach określonej gwarancji. SERWIS Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy. POZNAJ CAŁĄ GAMĘ SPRĘŻAREK I KOMPRESORÓW BLACK+DECKER: @media only screen and (max-width: 720px){ .lnd_media { width: 100%!important; } } .lnd_article-main { width: 1400px; margin: 0 auto; } @media only screen and (max-width: 720px) { .lnd_article-main { width: 100%!important; } } .lnd_produ img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_produ img:hover { transform: scale(1.25); }
Specyfikacja
Techniczne
Zasilanie
  • Sieciowe
Producent
  • Black+Decker
Typ
  • Bezolejowe
Moc
  • 1000 W
Napięcie
  • 230 V
Moc silnika
  • 220 KM
Maksymalne ciśnienie
  • 11 bar