Saridon 20 tabl Nowy Sącz

4,78
319 opinii

Saridon® - Szybki do bólu! Saridon to unikalny trójskładnikowy lek. Zawiera w swym składzie paracetamol, propyfenazon oraz kofeinę. Działa juz po 30 min. i daje ulgę w bólu na wiele godzin. Saridon® (Paracetamolum + Propyphenazonum + Coffeinum), 250 mg + 150 mg + 50 mg, tabletki. Wskazania: Ból …

od 29,49 Najbliżej: 0,6 km

Liczba ofert: 33

Oferta sklepu

Opis

Saridon® - Szybki do bólu! Saridon to unikalny trójskładnikowy lek. Zawiera w swym składzie paracetamol, propyfenazon oraz kofeinę. Działa juz po 30 min. i daje ulgę w bólu na wiele godzin. Saridon® (Paracetamolum + Propyphenazonum + Coffeinum), 250 mg + 150 mg + 50 mg, tabletki. Wskazania: Ból głowy, ból zęba, ból miesiączkowy, ból reumatyczny, ból pooperacyjny; ból i gorączka związane z przeziębieniem i grypą. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; nadwrażliwość na pirazolony lub ich pochodne (fenazon, aminofenazon, metamizol); nadwrażliwość na fenylobutazon i kwas acetylosalicylowy; wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej oraz choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, ostra porfiria wątrobowa, dzieci poniżej 12 r.ż., u pacjentów z zaburzeniami czynności układu krwiotwórczego, u pacjentów z zespołem Gilberta. Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa, tel. (22) 5723500, fax (22) 5723555, V4/220211/WJ L.PL.MKT.11.2018.7048 Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Roche
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Opakowanie
  • 20 tabl.
Wskazanie
  • Ból głowy
Podawanie
  • Doustnie
Wiek
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Postać
  • Tabletki
Podstawowy składnik
  • Propyfenazon
Dawka
  • 250mg+150mg+50mg
Temperatura do
  • 30
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • BAYER SP. Z O.O.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • BAYER SANTE FAMILIALE
Kraj wytwórcy
  • Francja

Opinie Saridon 20 tabl Nowy Sącz

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,78 na podstawie 319 opinii
  • iwona
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Produkt spełnia moje oczekiwania, jest skuteczny, a to dla mnie jest najważniejsze. Polecam.
    • skuteczność
  • Patrycja
    3,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Dobry i całkiem szybki środek przeciwbólowy. Przystępna cena, polecił mi go farmaceuta, jako alternatywę dla apapu i jestem zadowolona.
  • użytkownik_anonimowy
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Wg mnie najskuteczniejszy lek przeciwbólowy obecnie dostępny na rynku
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Natalia
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Dobry produkt, w przystępnej cenie. Spełnia swoją rolę i moje oczekiwania. Niezbędnik w każdym domu. POLECAM
  • Bana
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Najlepszy na migrenowe bóle głowy. Stosuję od lat i się sprawdza
    • wydajność