Stacja dokująca I-tec C31DUALHDMIDP (C31DUALHDMIDPD100) Nowogrodziec
I-tec USB-C Dual HDMI Docking Station with Power Delivery 100 W + Universal Charger 100W Przewodowa USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Czarny i-tec USB-C Dual HDMI Docking Station with Power Delivery 100 W + Universal Charger 100W. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 2 …
od 590 Najbliżej: 11 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
I-tec USB-C Dual HDMI Docking Station with Power Delivery 100 W + Universal Charger 100W Przewodowa USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Czarny i-tec USB-C Dual HDMI Docking Station with Power Delivery 100 W + Universal Charger 100W. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, Maksymalne zasilanie USB: 100 W. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Kolor produktu: Czarny, Szybkość przesyłania danych: 10 Gbit/s, Maksymalna rodzielczość cyfrowa: 3840 x 2160 px. Rodzaj zasilania: USB, Złącze zasilania: USB Type-C, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V. Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10, Windows 11, Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: Android, ChromeOS, iPadOS Najważniejsze parametry techniczne Montaż - Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 2 Nośnik danych - Zintegrowany czytnik kart: Nie Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s Klawiatura - Technologia łączności: Przewodowa Bateria - Zabezpieczenie przed zwarciem: Tak Wyświetlacz - Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 10 - 100% Konstrukcja - Diody LED: Tak Cechy - Ilość na paczkę: 1 szt. Cechy - Kolor produktu: Czarny Cechy - Wbudowany wyłącznik: Tak Cechy - Kompatybilność marki: Uniwersalne Cechy - Maksymalna rodzielczość cyfrowa: 3840 x 2160 px Cechy - Ochrona przed przeciążeniem: Tak Porty i interfejsy - Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Porty i interfejsy - Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak Porty i interfejsy - Zasilanie USB: Tak Porty i interfejsy - Maksymalne zasilanie USB: 100 W Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 2 Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.0 Porty i interfejsy - Wyjścia słuchawkowe: 1 Porty i interfejsy - Liczba portów USB 2.0: 2 Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2 Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 2 Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1 Wydajność - Szybkość przesyłania danych: 10 Gbit/s Porty i interfejsy - Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak Porty i interfejsy - Złącze zasilania: USB Type-C Ergonomia - Standard VESA: Tak Ergonomia - Kensington Lock: Tak Ergonomia - Typ gniazda zamka kabla: Kensington Ergonomia - Obsługa funkcji Plug & Play: Tak Dane opakowania - Długość kabla USB: 1 m Wymagania systemowe - Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10, Windows 11 Wymagania systemowe - Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak Wymagania systemowe - Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak Wymagania systemowe - Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: Android, ChromeOS, iPadOS Moc - Rodzaj zasilania: USB Moc - Prąd wejściowy: 2.3 A Moc - Maksymalne zużycie mocy: 100 W Moc - Napięcie operacyjne: 5 - 20 V Moc - Prąd wyjściowy: 5 A Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 113 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 113 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 40 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 242 g Zawartość opakowania - Przewody: Prąd przemienny, USB Zawartość opakowania - Zasilacz sieciowy: Tak Zawartość opakowania - Podręcznik użytkownika: Tak Klasyfikacja - Kod producenta: C31DUALHDMIDPD100 Klasyfikacja - EAN: 8595611707742 Klasyfikacja - ID Produktu: 132925218
Model
  • C31DUALHDMIDPD100
Rodzaj
  • Stacje dokujące
Złącze Kensington
  • 1 szt.
Wysokość
  • 40 mm
Szerokość
  • 113 mm