Iiyama ProLite TF1215MC-B1 Nowogrodziec
OFICJALNY SKLEP, PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO Monitor dotykowy iiyama ProLite TF1215MC-B1 12" IPS, IP65, temp pracy -20°C do +60°C Producent: iiyama Kategoria: Monitory dotykowe do zabudowy IPS Technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, najlepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej …
od 2 431 Najbliżej: 11 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
OFICJALNY SKLEP, PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO Monitor dotykowy iiyama ProLite TF1215MC-B1 12" IPS, IP65, temp pracy -20°C do +60°C Producent: iiyama Kategoria: Monitory dotykowe do zabudowy IPS Technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, najlepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN czy VA. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy. Standard VESA Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA. Obraz Przekątna: 12" Panel: IPS LED Rozdzielczość fizyczna: 1024x768 Format obrazu: 4:3 Jasność: 450 cdm² z panelem dotykowym Kontrast statyczny: 1000:1 Czas reakcji: 25ms Kąty widzenia: ▷ 178° △ 178° Powierzchnia robocza szer. x wys.: 245.8 x 184.3mm, 9.7 x 7.2" Synchronizacja pozioma: 31.4 - 60KHz Synchronizacja pionowa: 56 - 75Hz Kolory: 16.2mln Plamka: 0.24mm Orientacja: pozioma, pionowa, face-up Dotyk Interfejs dotykowy: USB Grubość szkła: 3.15mm Punkty dotykowe: 10 Dotyk wykonywany: palcem, w rękawiczce (lateks), Przepuszczalność światła: 85% Technologia dotykowa: pojemnościowa Twardość szkła: 7H Interfejsy, złącza i sterowanie HDCP: tak Ekstra: powłoka zapobiegająca odciskom palców, dotyk through glass Analogowe wejścia sygnału: VGA x1 Cyfrowe wejścia sygnału: HDMI x1, DisplayPort x1 Wyjścia audio: Mini jack x1 Blokada przycisków OSD: tak Właściwości Języki menu OSD: EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP Przyciski: Menu, w górę / Jasność, W dół / Kontrast, Wybierz, Power Obsługiwane systemy operacyjne: Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. Parametry regulowane: obraz (kontrast, jasność, ustawienie poziome, ustawienie pionowe, faza, taktowanie, autokonfiguracja), zaawansowane (temperatura koloru, ostrość) OSD (czas, pozycja OSD, ustawienie poziome OSD, ustawienie pionowe OSD, przełącznik dotykowy), opcje (reset, język, wybór źródła, tryb wyświetlania, fabryczne) Funkcja "palm rejection": tak 60950 test spadającej piłki: tak Plug&Play: DDC2B Mechaniczne Standard VESA: 100 x 100mm Wygląd: Open Frame Obudowa: czarna Akcesoria w zestawie Pilot: tak Kable: zasilający, USB, HDMI, DP Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: AC adapter, external control pad Energia Zasilacz: zewnętrzny Zasilanie: DC 12 V Zużycie energii: 10W typowo, 0.55W stand by, 0.5W off mode Zużycie energii w trybie pracy: 11W Klasa efektywności energetycznej: F Roczne zużycie energii: 16kWh/rok* Certyfikaty: CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH Power in Standby: 0.55W stand by Power in OFF Mode: 0.5W off mode Wymiary i waga Wymiary produktu szer. x wys. x gł.: 308.5 x 248 x 41.5mm Waga (bez pudła): 2.1kg Waga (z pudłem): 3.9kg Wymiary pudła szer. x wys. x gł.: 435 x 355 x 165mm Przekątna obszaru widocznego: 31cm; 12.1"; (12" segment) Pozostałe Powiązane produkty: [search]OMK3-1[/search] Ramiona / stojaki / uchwyty: [search]OMK3-1[/search] Producent: iiyama Model: ProLite TF1215MC-B1 Rozdzielczość: 1024 x 768 Odporność na kurz i wodę: IP65 (front) Warunki składowania - temperatura: - 20°C - 60°C Through-Glass: 6mm Warunki pracy - temperatura (-°/+°): -20°C - 60°C Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369): F