i-tec USB-C Metal Nano 3x Display (C31NANOTRIPLED140) Nowogrodziec
I-tec Metal C31NANOTRIPLEDOCKPD Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary i-tec Metal C31NANOTRIPLEDOCKPD. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Maksymalne zasilanie USB: 140 W. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. …
od 604 Najbliżej: 11 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
I-tec Metal C31NANOTRIPLEDOCKPD Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary i-tec Metal C31NANOTRIPLEDOCKPD. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Maksymalne zasilanie USB: 140 W. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Kolor produktu: Szary, Obsługiwane typy kart pamięci: MicroSD (TransFlash), SD, Szybkość przesyłania danych: 10 Gbit/s. Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50-60 Hz. Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android, iOS, iPadOS, Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS Najważniejsze parametry techniczne Myszka - Technologia łączności: Przewodowa Cechy - Kolor produktu: Szary Sieć - Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Wydajność - Szybkość przesyłania danych: 10 Gbit/s Wydajność - Maksymalna rodzielczość cyfrowa: 3840 x 2160 px Wydajność - Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 3 Wydajność - Zasilanie USB: Tak Wydajność - Maksymalne zasilanie USB: 140 W Wydajność - Wersja USB Power Delivery: 3.1 Porty i interfejsy - Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1 Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1 Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 2 Konstrukcja - Materiał obudowy: Aluminium Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 4 Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Porty i interfejsy - Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak Porty i interfejsy - Liczba portów USB 2.0: 2 Porty i interfejsy - Wtyk słuchawek: 3,5 mm Nośnik danych - Zintegrowany czytnik kart: Tak Nośnik danych - Obsługiwane typy kart pamięci: MicroSD (TransFlash), SD Moc - Rodzaj zasilania: Prąd przemienny Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50-60 Hz Moc - Zasilanie: 140 W Moc - Prąd wyjściowy: 5 A Moc - Kompatybilne złącza sieciowe: EU Moc - Prąd wejściowy: 1.8 A Moc - Napięcie operacyjne: 5 / 9 / 12 / 15 / 20 / 28 V Zawartość opakowania - Skrócona instrukcja obsługi: Tak Wymagania systemowe - Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak Wymagania systemowe - Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak Wymagania systemowe - Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak Wymagania systemowe - Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android, iOS, iPadOS Wymagania systemowe - Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS Dane opakowania - Zasilacz sieciowy: Tak Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 155,2 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 60,3 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 18 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 142 g Klasyfikacja - Kod producenta: C31NANOTRIPLED140 Klasyfikacja - EAN: 8595611707407 Klasyfikacja - ID Produktu: 128911262
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • I-TEC
Model
  • C31NANOTRIPLED140
Rodzaj
  • Replikatory portów
Liczba obsługiwanych monitorów
  • 3
Wysokość
  • 18 mm