Ubiquiti Poe-48-24W (POE4824W) Nowogród Bobrzański
Ubiquiti POE-48-24W | Zasilacz PoE | 48V, 0,5A, 24W UBIQUITI Ubiquiti POE-48-24W | Zasilacz PoE | 48V, 0,5A, 24W UBIQUITI Ochrona urządzeń Adaptery PoE są wysoce niezawodne, w połączeniu z kablem Ubiquiti TOUGHC zapewniają uziemienie i ochronę przeciwprzepięciową, eliminując skutki wyładowań …
od 59,99 Najbliżej: 19 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
Ubiquiti POE-48-24W | Zasilacz PoE | 48V, 0,5A, 24W UBIQUITI Ubiquiti POE-48-24W | Zasilacz PoE | 48V, 0,5A, 24W UBIQUITI Ochrona urządzeń Adaptery PoE są wysoce niezawodne, w połączeniu z kablem Ubiquiti TOUGHC zapewniają uziemienie i ochronę przeciwprzepięciową, eliminując skutki wyładowań elektrostatycznych (ESD). Wymiary: 88 × 57 × 33 mm Waga: 135.5 g Napięcie wyjściowe: 48 V DC @ 0.5 A Wskaźnik aktywności LAN: Nie Port Gigabit LAN: Nie Możliwość zdalnego resetu: Nie Przycisk Reset: Nie Napięcie wejściowe: 90-260 V AC @ 47-63 Hz Prąd wejściowy: 0.6 A @ 120 V AC, 0.4 A @ 240 V AC Prąd rozruchowy: <60A Peak @120VAC, <120A Peak @ 230VAC Skuteczność: 80+% Pulsacja prądu wyjściowego: Maks. 1% Częstotliwość przełączania: 65 kHz Regulacja liniowa: ± 1% Regulacja obciążenia: ± 3% 4-parowe zasilanie: Piny 4, 5 (+) i piny 7, 8 (-) Temperatura pracy: 0°C to 40°C Temperatura przechowywania: -30°C do 70°C Wilgotność podczas pracy: 35 do 95% Złącze AC: IEC-320 C6 Data IN / POE: RJ45 , gniazdo ekranowane Ochrona przed przepięciami: Tryby: Difference i Common Zabezpieczenia zaciskowe: 11 V Data, 60 V Power Najwyższe natężenie impulsu: 36 A (10/1000µS) Data Pojemność elektryczna bocznika: <5 pf data Czas odpowiedzi: <1 nS Zgodność: IEC 60950-1:2005+A1 UL60950-1EN55022:2010, EN55024:2010 FCC Class B Kabel AC z uziemieniem: USA, EU, AR, BR, UL, CCC, Mexico Wymiary: 88 × 57 × 33 mm Waga: 135.5 g Napięcie wyjściowe: 48 V DC @ 0.5 A Wskaźnik aktywności LAN: Nie Port Gigabit LAN: Nie Możliwość zdalnego resetu: Nie Przycisk Reset: Nie Napięcie wejściowe: 90-260 V AC @ 47-63 Hz Prąd wejściowy: 0.6 A @ 120 V AC, 0.4 A @ 240 V AC Prąd rozruchowy: <60A Peak @120VAC, <120A Peak @ 230VAC Skuteczność: 80+% Pulsacja prądu wyjściowego: Maks. 1% Częstotliwość przełączania: 65 kHz Regulacja liniowa: ± 1% Regulacja obciążenia: ± 3% 4-parowe zasilanie: Piny 4, 5 (+) i piny 7, 8 (-) Temperatura pracy: 0°C to 40°C Temperatura przechowywania: -30°C do 70°C Wilgotność podczas pracy: 35 do 95% Złącze AC: IEC-320 C6 Data IN / POE: RJ45 , gniazdo ekranowane Ochrona przed przepięciami: Tryby: Difference i Common Zabezpieczenia zaciskowe: 11 V Data, 60 V Power Najwyższe natężenie impulsu: 36 A (10/1000µS) Data Pojemność elektryczna bocznika: <5 pf data Czas odpowiedzi: <1 nS Zgodność: IEC 60950-1:2005+A1 UL60950-1EN55022:2010, EN55024:2010 FCC Class B Kabel AC z uziemieniem: USA, EU, AR, BR, UL, CCC, Mexico