Ubiquiti (POE-24-24W-G) Nowogród Bobrzański
Ubiquiti POE Inject 24V/24W Gigabit P., POE-24-24W-G Ubiquiti POE Inject 24V/24W Gigabit P. POE-24-24W-G, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010, Długość: 18,70 Wysokość: 4,70 Głębokość: 10,20 EAN: 0810354023538 Producent: Ubiquiti Kod producenta: …
od 50 Najbliżej: 19 km
Liczba ofert: 14
Oferta sklepu
Opis
Ubiquiti POE Inject 24V/24W Gigabit P., POE-24-24W-G Ubiquiti POE Inject 24V/24W Gigabit P. POE-24-24W-G, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010, Długość: 18,70 Wysokość: 4,70 Głębokość: 10,20 EAN: 0810354023538 Producent: Ubiquiti Kod producenta: POE-24-24W-G Kraj pochodzenia: CN Adaptery Power over Ethernet, 24VDC, 1.0A, Gigabit LAN Port, Czarny Adaptery PoE zasilają produkty Ubiquiti®, które obsługują pasywny PoE. Ochrona urządzenia Adaptery PoE są niezwykle niezawodne, a ich stosowanie z Ubiquiti TOUGHCable™ zapewnia uziemienie i ochronę przed przepięciami, co pomaga chronić przed zdarzeniami związanymi z wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). Wygodne montowanie na ścianie Modele 24V, 0.5A, POE-24-12W i POE-24-12W-G, mogą być montowane na ścianie przy użyciu opcjonalnych uchwytów montażowych. Bezproblemowa kompatybilność z airGateway Modele 15V, 0.8A oraz 24V, 0.5A, POE-15-12W, POE-24-12W i POE-24-12W-G, współpracują z airGateway™, aby połączyć połączenia airMAX® z Wi-Fi w lokalizacjach klientów. Specyfikacja dla POE-24-24W-G Certyfikaty Zgodność z normami branżowymiIEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010, EN55024:2010 Cechy Wskaźniki LEDTakKolor produktuCzarnyOchrona przed przepięciamiTak Dane logistyczne Kod systemu zharmonizowanego (HS)85044095 Sieć Zgodność z normami branżowymiIEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010, EN55024:2010Typ interfejsu EthernetGigabit EthernetPrędkości danych Ethernet LAN1000 Mbit/sPower over Ethernet (PoE)Tak Warunki operacyjne Wilgotność względna w czasie pracy (H-H)35 - 95 %Temperatura pracy (T-T)32 - 104 °FTemperatura pracy (T-T)0 - 40 °CTemperatura przechowywania (T-T)-30 - 70 °C Wymiary opakowania (zweryfikowane) Głębokość zweryfikowana10,2 cmWaga brutto zweryfikowana0,322 kgWysokość zweryfikowana4,7 cmSzerokość zweryfikowana18,7 cm Porty i interfejsy Porty Ethernet LAN (RJ-45)2Porty wejściowe RJ-451Porty wyjściowe RJ-451 Zasilanie Częstotliwość zasilacza AC47/63 HzNapięcie wejściowe zasilacza AC90 - 260 VPrąd wejściowy0.4 - 0.6 ACzęstotliwość wejściowa50/60 HzNapięcie wejściowe100 - 240 VPrąd wyjściowy1 ANapięcie Power over Ethernet (PoE)24 V Wymiary produktu Waga netto (produkt, kg)0,16 kgGłębokość produktu8,8 cmWysokość produktu3,3 cmSzerokość produktu5,7 cm Szczegóły techniczne Kod systemu zharmonizowanego (HS)85044090Nazwa markiUbiquiti Specyfikacja dla POE-24-24W-G Certyfikaty Zgodność z normami branżowymi: IEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010, EN55024:2010 Cechy Wskaźniki LED: Tak Kolor produktu: Czarny Ochrona przed przepięciami: Tak Dane logistyczne Kod systemu zharmonizowanego (HS): 85044095 Sieć Zgodność z normami branżowymi: IEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010, EN55024:2010 Typ interfejsu Ethernet: Gigabit Ethernet Prędkości danych Ethernet LAN: 1000 Mbit/s Power over Ethernet (PoE): Tak Warunki operacyjne Wilgotność względna w czasie pracy (H-H): 35 - 95 % Temperatura pracy (T-T): 32 - 104 °F Temperatura pracy (T-T): 0 - 40 °C Temperatura przechowywania (T-T): -30 - 70 °C Wymiary opakowania (zweryfikowane) Głębokość zweryfikowana: 10,2 cm Waga brutto zweryfikowana: 0,322 kg Wysokość zweryfikowana: 4,7 cm Szerokość zweryfikowana: 18,7 cm Porty i interfejsy Porty Ethernet LAN (RJ-45): 2 Porty wejściowe RJ-45: 1 Porty wyjściowe RJ-45: 1 Zasilanie Częstotliwość zasilacza AC: 47/63 Hz Napięcie wejściowe zasilacza AC: 90 - 260 V Prąd wejściowy: 0.4 - 0.6 A Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz Napięcie wejściowe: 100 - 240 V Prąd wyjściowy: 1 A Napięcie Power over Ethernet (PoE): 24 V Wymiary produktu Waga netto (produkt, kg): 0,16 kg Głębokość produktu: 8,8 cm Wysokość produktu: 3,3 cm Szerokość produktu: 5,7 cm Szczegóły techniczne Kod systemu zharmonizowanego (HS): 85044090 Nazwa marki: Ubiquiti