Aspöck Światło Obrysowe Aspock A31 6604 097 Nowe Brzesko
Światło obrysowe ASPOCK A31-6604-097 Światło obrysowe L/P; FLATPOINT I, biały, LED, wys. 31mm; szer. 96mm, wpuszczana, długość przewodu 1500, bez wieszaka, 24V (FLATPOINT I) Producent: ASPOCK Marka: ASPOCK Producent części: ASPOCK Nazwa producenta: ASPOCK Kod producenta: A31-6604-097 Numer …
od 107,01 Najbliżej: 25 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Światło obrysowe ASPOCK A31-6604-097 Światło obrysowe L/P; FLATPOINT I, biały, LED, wys. 31mm; szer. 96mm, wpuszczana, długość przewodu 1500, bez wieszaka, 24V (FLATPOINT I) Producent: ASPOCK Marka: ASPOCK Producent części: ASPOCK Nazwa producenta: ASPOCK Kod producenta: A31-6604-097 Numer katalogowy części: A31-6604-097 Kod części: A31-6604-097 Numer katalogowy producenta: A31-6604-097 Waga: 0.14 kg Szerokość opakowania: 14 cm Długość opakowania: 4 cm Wysokość opakowania: 14 cm W jednym modelu auta mogą występować różne warianty części. W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja wg numeru VIN.