TEAC W-1200 Czarny Nowa Dęba

Odtwarzacz Kasetowy TEAC W-1200W-1200 to podwójny magnetofon kasetowy wyposażony w dwa jednokierunkowe odtwarzacze kasetowe, miksowanie mikrofonów, wyjście cyfrowe USB i inne wszechstronne funkcje nagrywania.W ostatnim czasie kasety zaczęły fascynować u tych, którzy nigdy z nich nie korzystali, a …

od 2 099 Najbliżej: 16 km

Liczba ofert: 27

Oferta sklepu

Opis

Odtwarzacz Kasetowy TEAC W-1200W-1200 to podwójny magnetofon kasetowy wyposażony w dwa jednokierunkowe odtwarzacze kasetowe, miksowanie mikrofonów, wyjście cyfrowe USB i inne wszechstronne funkcje nagrywania.
W ostatnim czasie kasety zaczęły fascynować u tych, którzy nigdy z nich nie korzystali, a wszystko to dzięki ciepłemu, wyraźnie analogowemu brzmieniu, łatwości nagrywania i możliwości tworzenia „taśm miksowych”.

TEAC postanowił stworzyć magnetofon kasetowy, który łączy w sobie doskonały poziom wydajności z interfejsem pasującym do ery cyfrowego audio.
W-1200 nie tylko oferuje dźwięk zbliżony do oryginału, ale ma również szeroką gamę wszechstronnych udogodnień, które umożliwiają śpiewanie karaoke, a nawet cyfrowe nagrywanie kaset analogowych za pośrednictwem komputera.
Dziesięciolecia doświadczenia TEAC w tworzeniu urządzeń rejestrujących są oczywiste, szczególnie w przypadku systemu redukcji szumów.
Umożliwia użytkownikom odtwarzanie starszych kaset magnetofonowych oryginalnie nagranych w Dolby B NR i prawidłowe ich słyszenie.
Co więcej, regulacja wysokości tonu umożliwia zmianę prędkości odtwarzania na dowolną, a dostarczone mierniki poziomu umożliwiają precyzyjne dostrojenie poziomów nagrywania.
Dostępna jest funkcja nagrywania/odtwarzania z timerem, która umożliwia korzystanie z timera audio innej firmy.
Ponadto W-1200 może dostarczać dźwięk cyfrowy w jakości CD (do 48 kHz / 16-bit PCM) do komputera za pomocą kabla USB, umożliwiając cyfrową archiwizację biblioteki kaset.
Po zdigitalizowaniu ich na komputerze możesz cieszyć się swoją starą biblioteką muzyczną na taśmie w dowolnym miejscu i czasie, za pośrednictwem odtwarzacza sieciowego, DAP, smartfona lub nawet w samochodzie.

Specyfikacje:Sygnał/szum: 59dBPasmo przenoszenia: 30Hz do 15kHz (kaseta chromowa), 30Hz do 13kHz (kaseta zwykła)Wow-and-Flutter: 0.25%Wejścia: Line, MicWyjścia: Line, USB, gniazdo słuchawkowePobór mocy: 14WWymiary: 435 x 145 x 285.8mmWaga: 4.6kg
Podwójny magnetofon kasetowy do REC / PLAY na obu deckach z niezależnym mechanizmemSystem redukcji szumów tłumi szum podczas odtwarzania (odpowiednik Dolby B NR)Taśmy normalne (typ I) i chromowane (typ II) REC / PLAY (automatyczne wykrywanie)Odtwarzanie taśmy metalowej (typ IV) (automatyczne wykrywanie)REC MUTE tworzy czterosekundową ciszę jednym dotknięciem lub ciszę o innej długości, w zależności od potrzebWejście mikrofonowe z miksowaniem mikrofonów do zastosowań karaoke i ogłoszeńKopiowanie jednym dotknięciem dla łatwego kopiowania taśmyRównoległe (jednoczesne) nagrywanie do nagrywania na dwóch taśmach w tym samym czasieTimer REC / Play ready * Wymagany jest timer audio innej firmy.Czterocyfrowe cyfrowe liczniki taśmFunkcja RTZ (Return to Zero) do szybkiego powrotu do pozycji licznika taśmy „0000”Powtarzanie odtwarzania (odtwarzanie zatrzymuje się po maksymalnie 20 powtórzeniach)Regulacja wysokości dźwięku ± 12% * Tylko odtwarzanie TAPE 1.Ściemnialny wyświetlacz fluorescencyjny z miernikami poziomuWyjście USB do nagrywania cyfrowego na komputerze PC * Wymagane jest oprogramowanie do nagrywania cyfrowego innej firmy, takie jak Audacity lub Garage Band.Analogowe gniazda wejściowe RCA6,3 mm (1/4 ") stereofoniczne gniazdo wyjściowe słuchawekW zestawie pilot zdalnego sterowaniaZgodny z RoHS

Specyfikacja

Model
  • W-1200
Producent
  • Teac
Radio
  • Brak
Wyświetlacz
  • LCD

Opinie TEAC W-1200 Czarny Nowa Dęba

Ocena ogólna
4 na podstawie 1 opinia
  • Bartosz
    4
    Bardzo dobra drukarka, ale mam wrażenie, że czasem drukowanie trwa za długo