EIBACH DYSTANSE KOŁA SYSTEM 4 25MM 84 5X130 S90425072 Niepołomice
Dystanse Eibach Pro-Spacer S90-4-25-072 Bardzo prosimy o zapoznanie się z pełnym opisem oferty. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytanie i doradzą najlepsze rozwiązanie. SPECYFIKACJA PRODUKTU Grubość pojedynczego dystansu: 25 mm Poszerzenie na oś: 50 mm …
od 752,39 Najbliżej: 8,5 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
Dystanse Eibach Pro-Spacer S90-4-25-072 Bardzo prosimy o zapoznanie się z pełnym opisem oferty. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytanie i doradzą najlepsze rozwiązanie. SPECYFIKACJA PRODUKTU Grubość pojedynczego dystansu: 25 mm Poszerzenie na oś: 50 mm Średnica otworu centrującego: 84 mm Rozstaw otworów: 5x130 mm Typ dystansów: System 4 Wymiar gwintu: M14x1,5 Kolor: Srebrny Liczba sztuk: 2 Stan: Nowy Producent, Kraj produkcji: Eibach, Niemcy SKU: S90-4-25-072 LISTA KOMPATYBILNYCH POJAZDÓW SSANGYONG REXTON (Y400) – Rok produkcji (od - do): 07.17 - Lista kompatybilnych pojazdów dotyczy wszystkich wersji silnikowych dla modeli aut w niej wyszczególnionych, mając jednocześnie na uwadze, iż „Średnica otworu centrującego” oraz „Rozstaw otworów” wskazane w Specyfikacji produktu muszą być zgodne z Średnicą piasty i Rozstawem otworów w Państwa samochodzie. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytanie. LEPSZY WYGLĄD I OSIĄGI TWOJEGO SAMOCHODU DZIĘKI DYSTANSOM EIBACH PRO-SPACER: Zwiększając rozstaw kół za pomocą dystansów Eibach Pro-Spacer felgi i opony znacznie lepiej wypełniają nadkola naszego samochodu. Dzięki temu auto uzyskuje bardziej sportowy wygląd, gdyż sylwetka samochodu przybiera korzystniejsze proporcje, i pojazd wygląda bardziej dynamicznie. Co niemniej ważne większy rozstaw kół znacznie poprawia także właściwości jezdne pojazdu, zmniejszając przechyły karoserii w zakrętach. Zachęcamy do stosowania dystansów Eibach Pro-Spacer w połączeniu z także dostępnymi w naszym sklepie zestawami Pro-Kit lub Sportline, dzięki czemu jeszcze bardziej poprawimy wygląd i prowadzenie naszego samochodu. OPIS DYSTANSÓW PRO-SPACER „SYSTEM 4” Dystanse przykręcane do piasty Dystanse z otworem centrującym oraz kołnierzem centrującym koło Poszerzenie osi od 30 do 120 mm (Grubość dystansów od 15 do 60 mm) Mocowanie: Dystans przykręcamy do piasty nakrętkami zawartymi w zestawie. Następnie koło przykręcamy do dystansu za pomocą seryjnych nakrętek