Paracetamol Synoptis 500 mg 10 tabl Niemcza

4,25
6 opinii

Paracetamol Synoptis zawiera jako substancję czynną paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych zwanych analgetykami. Lek Paracetamol Synoptis jest stosowany do łagodzenia bólu o niewielkim lub umiarkowanym nasileniu oraz obniżania gorączki. Kiedy wskazany jest Paracetamol Synoptis? -w …

od 2,99 Najbliżej: 45 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Paracetamol Synoptis zawiera jako substancję czynną paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych zwanych analgetykami. Lek Paracetamol Synoptis jest stosowany do łagodzenia bólu o niewielkim lub umiarkowanym nasileniu oraz obniżania gorączki. Kiedy wskazany jest Paracetamol Synoptis? -w objawach grypopodobnych, -gorączce (trwającej krócej niż 3 dni), -ciężkich reakcjach po podaniu szczepionki (reakcje hiperergiczne), -łagodnych i umiarkowanych bólach głowy, -łagodnych do umiarkowanych migrenach u pacjentów ze zdiagnozowaną migreną, -łagodnych do umiarkowanych bólach zębów, -łagodnych do umiarkowanych bólach uszu, -łagodnych do umiarkowanych bólach miesiączkowych, -łagodnych do umiarkowanych bólach pourazowych, mięśni i stawów. Jeśli po upływie 3 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza. Substancja czynna: paracetamolum Skład: Substancją czynną leku jest paracetamol. Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Pozostałe składniki to: powidon K30, skrobia kukurydziana żelowana, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), kwas stearynowy (typ 50). Dawkowanie: Zalecana dawka zależy od wieku i masy ciała. Paracetamol Synoptis jest przeznaczony do stosowania doustnego u dorosłych (w tym osób w podeszłym wieku) i dzieci w wieku 12 lat i powyżej. Odstępy miedzy dawkami powinny wynosić 6 do 8 godzin. W razie konieczności odstępy mogą wynosić co najmniej 4 godziny. Nie należy przekraczać dawki 6 tabletek na dobę. Zalecane dawkowanie paracetamolu: Masa ciała, Wiek, Pojedyncza dawka, Maksymalna dawka dobowa do 50 kg, młodzież w wieku od 12 do 15 lat, 1 tabletka, do 4 tabletek (co odpowiada 2000 mg paraceatmolu) powyżej 50 kg, młodzież w wieku od 16 do 18 lat oraz dorośli, 1-2 tabletki, do 6 tabletek (co odpowiada 3000 mg paraceatmolu) Maksymalna dawka dobowa Paracetamolu Synoptis: Maksymalna dawka dobowa paracetamolu nie powinna przekraczać 3 g na dobę. Paracetamol (acetaminofen) jest powszechnym składnikiem wielu produktów leczniczych złożonych. Należy to wziąć pod uwagę w celu uniknięcia przekroczenia maksymalnej dawki dobowej paracetamolu. Czas trwania leczenia: Nie należy przyjmować leku Paracetamol Synoptis w dużych dawkach, chyba że podano inaczej. Jeśli objawy nasilają się lub utrzymują dłużej niż 3 dni, należy skonsultować się z lekarzem. Sposób i droga podania Paracetamol Synoptis 500 mg: Lek Paracetamol Synoptis należy podawać doustnie. Tabletki można przyjmować w całości lub rozkruszyć i zmieszać z wodą. Przyjmowanie po posiłku może opóźnić działanie. Paracetamol Synoptis z jedzeniem i piciem: W trakcie przyjmowania leku Paracetamol Synoptis nie należy spożywać alkoholu. Alkohol może powodować zwiększenie toksycznego działania paracetamolu na wątrobę. Stosowanie leku u dzieci i młodzieży Paracetamol Synoptis nie jest zalecany dla dzieci w wieku poniżej 12 lat i masie ciała poniżej 40 kg ze względu na ilość paracetamolu. Dostępne są inne moce i postacie paracetamolu bardziej odpowiednie dla tej grupy pacjentów. Kiedy nie przyjmować leku Paracetamol Synoptis? -jeśli pacjent ma uczulenie na paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, -jeśli pacjent ma ciężką niewydolność wątroby, -jeśli pacjent ma mniej niż 12 lat, -jeśli pacjent przyjmuje inne leki zawierające paracetamol. Producent / Podmiot odpowiedzialny: SYNOPTIS PHARMA

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Synoptis Pharma
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Opakowanie
  • 10 tabl.
Wskazanie
  • Gorączka
Podawanie
  • Doustnie
Wiek
  • Dla dorosłych
Postać
  • Tabletki
Podstawowy składnik
  • Paracetamol
Dawka
  • 500 mg
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • SYNOPTIS INDUSTRIAL SP. Z O.O.
Kraj wytwórcy
  • Polska

Opinie Paracetamol Synoptis 500 mg 10 tabl Niemcza

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,25 na podstawie 6 opinii
  • M...r
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Zwalcza najsmutniejszy ból zęba
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • p...d
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Polecam, dobry produkt
    • skuteczność
  • m...o
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  • l...n
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  • e...4
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.