Bosch GLL 12V-100-33 CG Professional 0601065400 Nałęczów
OPIS PRODUKTU GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Solidny oraz intuicyjny laser liniowy 12 V łatwe wyrównywanie elementów Wytrzymała konstrukcja z obudową wzmocnioną gumą, posiadającą stopień ochrony IP65, zapewnia niezawodność w trudnych warunkach pracy Sterowanie 3 liniami laserowymi 360° …
od 2 739 Najbliżej: 20 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
OPIS PRODUKTU GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Solidny oraz intuicyjny laser liniowy 12 V łatwe wyrównywanie elementów Wytrzymała konstrukcja z obudową wzmocnioną gumą, posiadającą stopień ochrony IP65, zapewnia niezawodność w trudnych warunkach pracy Sterowanie 3 liniami laserowymi 360° przy użyciu aplikacji Levelling Remote bez konieczności dotykania urządzenia zapewnia dokładniejszą pracę i skraca jej czas Korzystaj z nieprzerwanej pracy dzięki elastycznej możliwości wymiennego stosowania akumulatora Li-ion 12 V i baterii alkalicznych AA, co eliminuje przestoje spowodowane wyczerpaniem się energii w akumulatorze W skład zestawu wchodzi: Torebka Laserowa tablica celownicza Uniwersalny uchwyt LB 10 Professional Adapter do baterii alkalicznych AA1 1 608 M00 C1B 4 baterie 1,5 V LR6 (AA) Sprawdź aktualne promocje   .Promocje .js_content_paragraph.lnd_card.lnd_col-12 { align-items: start; } .Promocje .lnd_media.lnd_ie-bug-flex.lnd_col-8 { margin-left: 4.5%; } .Promocje .lnd_col-1 { width: 5%; } .Promocje .lnd_col-4 { width: 37.5%; } .Promocje .lnd_col-3 { width: 23.75%; } .tekstPromocje { padding-left: 5%; } .Promocje img { transition: transform 0.4s ease-out; } .Promocje img:hover { transform: scale(1.05); } @media only screen and (max-width: 720px) { .tekstPromocje { padding-left: 0%; } .promocjeMobilka { display: none; } .Promocje img { width: 75%; } .Promocje .lnd_media.lnd_ie-bug-flex.lnd_col-8 { margin-left: 0%; } } FUNKCJE I WŁAŚCIWOŚCI System 12V kompatybilny z akumulatorami Bosch Professional w tej samej klasie napięcia 3 linie laserowe 360° Dwa źródła zasilania IP65 – ochrona pyłoszczelna i ochrona przed strugą wody Uchwyt LB 10 z bardzo silnymi magnesami DANE TECHNICZNE Dodatkowe informacje Kolor wiązki lasera: zielona Napięcie akumulatora: 12,0 V Dioda lasera: 500 – 540 nm, < 10 mW Temperatura pracy: -10 – 40 °C Temperatura składowania: -20 – 70 °C Klasa lasera: 2 Zasięg pracy: radius up to 30 m Zasięg pracy z odbiornikiem: radius up to 100 m Dokładność niwelacyjna: ±0,3 mm/mᵃ Zakres automatycznego poziomowania: ± 4° Czas niwelowania: 4 s Ochrona przed pyłem i wodą: IP65 (z wyjątkiem akumulatora lub adaptera do akumulatora) Zasilanie: Akumulator Li-Ion 12 V, 4 baterie 1,5 V LR6 (AA) Maks. czas działania: 6 h (Li-Ion) i 4 h (4 x AA) w trybie 3-liniowym Gwint statywu: 1/4", 5/8" Ciężar, ok.: 0,96 kg Projekcja: 3 linie 360° Kompatybilne odbiorniki laserowe: LR 7 Zasięg pracy, wartość: 30 m Zasięg pracy z odbiornikiem, wartość: 100 m GŁÓWNE ZALETY Najważniejsze cechy produktu GLL 12V-100-33 CG Professional to wytrzymały laser liniowy, który oferuje łatwą i intuicyjną obsługę.  Został zaprojektowany z myślą o trudnych warunkach pracy i posiada obudowę oraz okienka laserowe wzmocnione gumą, a także jest odporny na pył i wodę – stopień ochrony IP65. Aplikacja Levelling Remote umożliwia zdalne sterowanie 3 liniami laserowymi 360°, dzięki czemu praca jest dokładniejsza i zajmuje mniej czasu. Dwa źródła zasilania (Dual Power Source) umożliwia wymienne stosowanie akumulatora Li-ion 12V i baterii alkalicznych AA jako rezerwowego źródła energii. Sprzęt i aplikacja Ciesz się łatwą obsługą urządzenia GLL 12V-100-33 CG dzięki nowej konstrukcji przycisków, które ułatwiają wybór linii laserowych, oraz dużemu, wygodnemu wskaźnikowi stanu akumulatora. Laser liniowy jest doskonałym wyborem przy wyrównywaniu ścian i ścianek działowych, układaniu płytek i podłóg oraz przy budowie schodów. Dodatkowa informacja Model oferuje 3 linie 360° do równoczesnych prac niwelacyjnych w poziomie i pionie, co zapewnia łatwą organizację pracy przy dużych przestrzeniach za pomocą tylko jednego narzędzia. Aby użytkownik mógł od razu przystąpić do pracy, tryb odbiornika laserowego w urządzeniu GLL 12V-100-33 CG jest zawsze włączony. Z opcjonalnym odbiornikiem Laser LR 7 Professional można zwiększyć zasięg pracy do 100 metrów (promień). Jasne zielone linie laserowe oferują do czterech razy lepszą widoczność w porównaniu do czerwonych linii, zapewniając precyzję podczas każdego zadania. OSPRZĘT DO GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL BM 1 BT 150 BT 250 BT 350 PODOBNE PRODUKTY POZOSTAŁE KATEGORIE Elektronarzędzia Osprzęt Technika pomiarowa Narzędzia pneumatyczne .Główne-zdjęcie .lnd_col-1 { width: 5%; } .Główne-zdjęcie .lnd_col-10 { width: 90%; } .Dane-tech .lnd_col-1 { width: 5%; } .Dane-tech .lnd_col-10 { width: 90%; } .Cechy .lnd_col-2 { width: 20%; } .lnd_end img { transition: transform 0.5s ease-out; } .lnd_end img:hover { transform: scale(1.3); } .lnd_jakosc { background-color: #005691; } .odstep { padding: 0 30px; } .odstep-lewo { padding: 0 0 0 3%; } @media only screen and (max-width: 720px) { .odstep { padding: 0; } .odstep-lewo { padding: 0; } .Cechy img { width: 50%; } .lnd_end .lnd_container-grid { flex-direction: row !important; } .lnd_end .lnd_col-3 { width: 50% !important; } } .Akcesoria .lnd_content { margin: 5px 0; } .Akcesoria .lnd_button-info:hover { border-color: #005691; background-color: #005691; color: white!important; box-shadow: none; } @media only screen and (max-width: 720px) { .Akcesoria img { width: 50%; } }