Gorenje SMK150SW Myszyniec
    Młynek do kawy Gorenje  SMK150SW Moc silnika (maksymalna): 150 W Pojemnik na kawę pełnoziarnistą: 45 g Nóż do wydajnego mielenia: Pojedynczy Wysykość: 215 mm Szerokość: 85 mm Głębokość: 105 mm ZMAKSYMALIZUJ ŚWIEŻOŚĆ Siekanie przypraw Uniwersalny młynek do kawy Gorenje …
od 99 Najbliżej: 14 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
    Młynek do kawy Gorenje  SMK150SW Moc silnika (maksymalna): 150 W Pojemnik na kawę pełnoziarnistą: 45 g Nóż do wydajnego mielenia: Pojedynczy Wysykość: 215 mm Szerokość: 85 mm Głębokość: 105 mm ZMAKSYMALIZUJ ŚWIEŻOŚĆ Siekanie przypraw Uniwersalny młynek do kawy Gorenje umożliwia również siekanie przypraw, ziół i orzechów. Miło jest mieć zawsze pod ręką świeżo posiekane przyprawy i zioła.   Zaawansowana geometria do mielenia Doskonałe rezultaty mielenia Młynki do kawy zapewniają dodatkową świeżość i zauważalny kopniak. Dzięki zaawansowanej geometrii pojemnika do mielenia młynek do kawy Gorenje poprawia jakość i konsystencję zaparzania. Ciesz się efektem! Miejsce do przechowywania kabla Zredukuj bałagan Ukryty schowek na kabel na dole młynka przechowuje kabel schludnie i poza zasięgiem wzroku, gdy nie jest używany. To bardzo pomoże w zmniejszeniu bałaganu i da ci dodatkowe poczucie wolności. Łatwy i wygodny w obsłudze Stworzone do codziennego użytku Dzięki tym łatwym w obsłudze młynkom do kawy nie musisz już zadowalać się przeciętnym smakiem kawy. Nie tylko jest prosty w obsłudze, ale także przenośny i zmieści się w każdej kuchni do codziennego użytku domowego. Posiada wyjmowaną komorę, która umożliwia wsypywanie zmielonych ziaren bezpośrednio do ekspresu do kawy.