Pny Pamięć 8GB DDR4 3200 So-dimm MN8GSD43200-SB Myślenice
od 324 Najbliżej: 0,1 km
Liczba ofert: 31
Oferta sklepu
Opis
PNY Pamięć 8GB DDR4 3200 SO-DIMM MN8GSD43200-SB Producent: PNY Kod producenta: MN8GSD43200-SB Kod EAN: 3536403405267 UWAGA! Ważna Informacja! W naszych aukcjach proszę sugerować się opisem - parametry i tytuł mogą posiadać błędy spowodowane niepoprawnym połączeniem z katalogiem Allegro. Uzyskaj lepszą wydajność komputera dzięki aktualizacji pamięci PNY DDR4 Chcesz pracować z najnowszymi, wymagającymi dużej ilości pamięci aplikacjami, takimi jak narzędzia do projektowania graficznego i edycji wideo? Lubisz mieć otwarte wiele okien przeglądarki do pracy, nauki lub zabawy? Czy Twój komputer ma problemy z nadążaniem? Rozbudowa pamięci DDR4 3200 MHz od PNY zapewnia prędkość potrzebną do pełnego wykorzystania możliwości Twojego obecnego notebooka z systemem Windows. Od ponad 40 lat PNY skrupulatnie pozyskuje, testuje i produkuje moduły pamięci dla tysięcy najpopularniejszych platform PC. Niezależnie od tego, co robisz na swoim komputerze, zrobisz to lepiej i szybciej dzięki rozbudowie pamięci DDR4 3200 MHz od PNY. Wydajność DDR4 3200 MHz Pamięć PNY DDR4 charakteryzuje się większą prędkością, przepustowością, niższym zużyciem energii i lepszą wydajnością termiczną, co przekłada się na zauważalną poprawę czasu reakcji komputera podczas korzystania z aplikacji intensywnie wykorzystujących pamięć. Moduły pamięci PNY DDR4 są starannie projektowane i testowane, aby zapewnić stabilną i niezawodną wydajność w rzeczywistych środowiskach komputerowych. Opakowanie tekturowe z zawieszką, nadające się na półki/haki. Rodzaj pamięci:SODIMM DDR4 Całkowita pojemność pamięci:8 GB Częstotliwość szyny pamięci:3200 MHz Liczba pamięci w zestawie:1 CAS Latency:CL22 Wymiary:7 x 3 cm Pozostałe parametry:Napięcie 1,2 V Kompatybilność z częstotliwościami 3200 MHz, 2666 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz