Magazynek do wiatrówki Sig Sauer P365 (AMPC-BB-365) Myślenice

Magazynek dedykowany do wiatrówek P365 . Mieści w sobie 20 sztuk śrutu typu BB 4,5 mm . Wewnątrz magazynku znajduje się także miejsce na kapsułę Co2. Dane techniczne Materiał: metal i tworzywo sztuczne Pojemność: 20 szt. Typ śrutu: BB 4,5 mm Producent: Sig Sauer, USA

od 94,95 Najbliżej: 24 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Magazynek dedykowany do wiatrówek P365 . Mieści w sobie 20 sztuk śrutu typu BB 4,5 mm . Wewnątrz magazynku znajduje się także miejsce na kapsułę Co2. Dane techniczne Materiał: metal i tworzywo sztuczne Pojemność: 20 szt. Typ śrutu: BB 4,5 mm Producent: Sig Sauer, USA

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • sig sauer
Model
  • Magazynek do wiatrówki Sig Sauer P365 (AMPC-BB-365)

Opinie Magazynek do wiatrówki Sig Sauer P365 (AMPC-BB-365) Myślenice

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 2 opinie
  • Zbigniew
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Daje pięć gwiazdek nie za to że jest to amerykańskie , ponieważ nie tylko Amerykanie robią dobre rzeczy , czasami Polacy potrafią ich przebić , ale do rzeczy magazynek w porządku , producent jednak powinien zwrócić uwagę że przy intensywnym używaniu tego magazynka dzieją się dwie rzeczy. Śruba od spodu wykonana jest z aluminium , niestety wejście na klucz imbusowy bardzo szybko ulega uszkodzeniu. Rzecz druga , czasami potrafi wypaść uszczelka uszczelniająca kartridż z magazynkiem. Staje się on wówczas bezużyteczny , a wszelkie próby zrobienia samemu takiej uszczelki są dość trudne i niezbyt skuteczne. Trzeba by pogadać z producentem żeby śruba była zrobiona ze stali a uszczelka wewnątrz była solidnie zamocowana. Mimo wszystko polecam artykuł , daje pięć gwiazdek ale z uwagi na te dwie drobne wady które mogą doprowadzić do przerwania strzelania proponuję żeby te magazynki były cały czas na stanie w sklepie bo ludzie będą o nie pytali , dopóki te dwie wady nie zostaną usunięte , i przypuszczam że dość często będą one kupowane. Trzeba zrobić wszystko żeby ich nie zabrakło bo myślę że kupię jeszcze co najmniej kilka sztuk , 7 ? I tak jak mówię trzeba poinformować producenta czy jest możliwość wykonywania śruby dolnej ze stali nawet kosztem ceny ale będzie to bardziej wytrzymałe , i również na temat uszczelek żeby ta uszczelka wewnątrz była naprawdę porządnie przymocowana z dobrego materiału , artykuł polecam , te dwie wady są drobne ale mogą spowodować zatrzymanie strzelania , dobrze byłoby żeby producent poprawił te magazynki stąd moja prośba o poinformowanie producenta o tych dwóch bardzo ważnych kwestiach które już kilkakrotnie przez innych użytkowników również zostały podnoszone.
    • jakość
    • wygląd
    • trwałość
  • h...k
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    ok!
    • jakość
    • trwałość
    • wygląd