Yale Kłódka Szyfrowa Y110B201111 Murowana Goślina
od 14,33 Najbliżej: 16 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
#whole_desc{ font-family:poppins !important; } #whole_desc p{ text-align:justify; } #fdesc{ line-height: 100%; margin:0 auto; } #whole_desc hr{ width:82%; text-align:center; } .section{ display: flex; flex-wrap: wrap; margin: 0 auto; padding: 20px; align-items:center; justify-content:center; } .sections_descimg img{ display:block; height:auto; margin:auto; max-width:70%; } .sections_descimg_wym img{ display:block; height:auto; margin:auto; max-width:100%; } .sections_descimg svg{ display:block; height:auto; margin:auto; max-width:70%; } .sections_descimg_single img{ display:block; height:auto; margin:auto; max-width:70%; } .sections_descimg_single{ margin: 0 auto; flex-basis: 70%; } .sections_desc{ margin: 0 auto; flex-basis: 50%; } .sections_descimg{ margin: 0 auto; flex-basis: 50%; } .sections_descimg_wym{ margin: 0 auto; flex-basis: 50%; } .inner_section_desc{ margin: 0 0 0 16%; width:70%; } #whole_desc ul{ list-style-type: disc !important; font-size:14px !important; padding-left:1.4em !important; } #iframe-yt-video{ position:relative; padding-bottom: 56.25%; } #iframe-yt-video iframe{ width:82%; position:absolute; height:82%; margin-left:9%; } #whole_desc a:link, #whole_desc a:active, #whole_desc a:hover, #whole_desc a:visited{ color:#000000 !important; } @media screen and (max-width: 767px) { .sections_desc { flex-basis: 100%; } .sections_descimg { flex-basis: 100%; } .sections_descimg_wym { flex-basis: 100%; } .inner_section_desc{ width:100%; margin:0; } .sections_descimg img{ max-width:100%; margin: 20px 0 0 0; } .sections_descimg_wym img{ max-width:100%; margin: 20px 0 0 0; } .sections_descimg_single img{ max-width:100%; margin: 20px 0 0 0; } .sections_descimg_single{ flex-basis: 100%; } .sections_descimg svg{ max-width:100%; margin: 20px 0 0 0; } } MAŁA KŁÓDECZKA DO BAGAŻU YALE Y110B/20/111/1 Kłódka do plecaka Yale Y110B/20/111/1 o szerokości 20 mm łączy trwałość z funkcjonalnością, dzięki czemu jest idealnym wyborem do ochrony Twojego mienia. Kłódeczka jest wykonana z solidnego mosiężnego korpusu i wytrzymałego stalowego pałąka, ta kłódka Yale zapewnia odporność na próby włamania. Jej 3-pinowa wkładka oraz jednokulkowy mechanizm zamykania oferują dodatkowe zabezpieczenie przed nieuprawnionym dostępem. Intuicyjny mechanizm zatrzaskowy sprawia, że jej obsługa jest prosta i szybka. Mała kłódka jest zgodny z normą EN 12320:2012, co potwierdza jego wysoką jakość. W zestawie znajdziesz trzy klucze. Kłódeczka do walizki Yale Y110B/20/111/1 jest idealna do zabezpieczania skrzynek narzędziowych, szafek na siłowni lub basenie, a także plecaków podczas podróży. Dzięki niewielkim wymiarom jest wyjątkowo praktyczna i łatwa w przenoszeniu, pozwalając zachować spokój ducha, niezależnie od miejsca i okoliczności. DANE TECHNICZNE: Model: Y110B/20/111/1 Szerokość korpusu (A): 20 mm Wysokość korpusu (B): 20 mm Wysokość przestrzeni pod pałąkiem (C): 14 mm Szerokość przestrzeni pod pałąkiem (D): 10,8 mm Średnica pałąka (E): 3,5 mm Ilość pinów w zamku: 3 Wykonanie: Mosiądz, stal MAŁY ROZMIAR Mały rozmiar kłódki Yale Y110/20/111/1 sprawia, że jest ona niezwykle poręczna i łatwa w przechowywaniu. Idealnie nadaje się do zabezpieczania niewielkich przedmiotów oraz miejsc, gdzie duże kłódki byłyby niepraktyczne. ZASTOSOWANIE Mała kłódka Yale Y110B/20/111/1, dzięki swoim kompaktowym wymiarom, jest niezwykle poręczna i dyskretna. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, oferuje solidną ochronę dzięki mosiężnemu korpusowi i stalowemu pałąkowi. Jest idealna do zabezpieczania skrzynek, szafek czy bagażu w podróży.