Delta Electronics Zasilacz Impulsowy Pmt-48V150W2Ba Murowana Goślina
ZASILACZ IMPULSOWY 48V 3,3A 158W PMT-48V150W2BA Delta Electronics Napięcie wyjściowe: 48V DC Prąd znamionowy: 3.3A Moc (W): 158 Klasa ochronności: I PFC: Nie Moc w stanie bez obciążenia (typ. / max.): 0.5W Prąd rozruchowy (typ.): 60A Klasa szczelności IP: IP20 Zabezpieczenie nadprądowe / …
od 128,41 Najbliżej: 21 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
ZASILACZ IMPULSOWY 48V 3,3A 158W PMT-48V150W2BA Delta Electronics Napięcie wyjściowe: 48V DC Prąd znamionowy: 3.3A Moc (W): 158 Klasa ochronności: I PFC: Nie Moc w stanie bez obciążenia (typ. / max.): 0.5W Prąd rozruchowy (typ.): 60A Klasa szczelności IP: IP20 Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe: Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres): 110-175% Zabezpieczenie nadnapięciowe: Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Powrót do normalnej pracy po odłączeniu oraz ponownym załączeniu zasilania. Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres): 52.8 V - 64.8 V Sprawność: 91 % ; MTBF (średni czas pomiędzy awariami): > 700000 h ; Liczba wyjść: 2 szt. Temperatura pracy / wilgotność względna: -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % Waga: 0.36 kg Wymiary: 159 x 97 x 30 mm Zasilacz stałonapięciowy do montażu panelowego PMT o cechach • Atesty urządzeń gospodarstwa domowego zgodnie z IEC/EN 60335-1, IEC/EN 61558-1 i IEC/EN 61558-2-16; • Napięcie zasilania wybierane przełącznikiem 90-132Vac 180-264Vac • Pobór mocy bez obciążenia < 0,5W; • Konstrukcja niskoprofilowa o wysokość 30 mm; • Kategoria przepięć OVC III, stopień zanieczyszczenia 3; • Praca w temperaturach od -30°C do 70°C (obsługa zimnego rozruchu -40°C); • Wysoki MTBF > 700 000 godzin na Telcordia SR-332; • Zgodny z prądem harmonicznym IEC/EN 61000-3-2, klasa A.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Delta Electronics
Model
  • PMT-48V150W2BA
Napięcie
  • 48 V