Nac Wąż Pneumatyczny NAIRHPU1210 Mońki
SPIRALNY WĄŻ CIŚNIENIOWY DO KOMPRESORA NAC NAIR-HPU12-10 poliuretanowy Długość 10m Średnica węża 8 x 12 mm Wysokiej klasy wąż wykonany z najlepszej jakości poliuretanu. Przewody poliuretanowe charakteryzuje się dużą elastycznością nawet w niskich temperaturach. Jest odporny na zagniecenia i …
od 60,29 Najbliżej: 32 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
SPIRALNY WĄŻ CIŚNIENIOWY DO KOMPRESORA NAC NAIR-HPU12-10 poliuretanowy Długość 10m Średnica węża 8 x 12 mm Wysokiej klasy wąż wykonany z najlepszej jakości poliuretanu. Przewody poliuretanowe charakteryzuje się dużą elastycznością nawet w niskich temperaturach. Jest odporny na zagniecenia i ścieranie. Odporny na większość chemikaliów, olejów i innych różnego rodzaju detergentów. PRODUKT POCHODZI Z AUTORYZOWANEJ POLSKIEJ DYSTRYBUCJI NAC to ceniona przez Klientów, wyróżniana za innowacje i jakość oraz najczęściej wybierana marka sprzętu ogrodniczego w Polsce. Firma NAC od 1991 roku oferuje stale rosnącą, szeroką gamę narzędzi ogrodniczych. Sprawdzone, doskonałe modele pracują w ogrodach tysięcy Polaków już od ponad 30 lat. Postaw na tradycję i przetestowane rozwiązania. Wyjątkowo elastyczny i wytrzymały (PU) wąż spiralny NAC o długości 10 metrów. Z zamontowanymi szybkozłączami. Szybkozłącza zaciśnięte hydraulicznie - bez strat powietrza. Do zastosowań w każdym kompresorze. Nie łamie się. Daje lekko się rozwinąć. Wysoka odporność na temperatury zewnętrzne. DANE TECHNICZNE Model NAIR-HPU12-10 długość 10 metrów ciśnienie max. 10 bar średnica wew. 8mm średnica zew. 12mm szybkozłączki 1/4" typ spiralny poliuretan PU Doskonały wąż spiralny przeznaczony do wszelkiego rodzaju urządzeń pneumatycznych. Wysoka jakość wykonania Przewody PU (poliuretanowe) charakteryzują się nie tylko odpornością na rozciąganie i ścieranie, ale także na działanie kwasów, rozpuszczalników oraz substancji ropopochodnych. Dzięki nim możesz pracować w szerokim zakresie temperatur od -35°C do +60°C, a maksymalne ciśnienie wynosi 10 bar. Wąż pneumatyczny doskonale sprawdza się w przypadku pistoletów do przedmuchiwania, kompresorów, pistoletów do mycia i ropowania oraz innych narzędzi pneumatycznych jak zszywacze i gwoździarki. Charakteryzuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jest on elastyczny i łatwo się rozciąga, co ułatwia pracę. Wysoka odporność na zmienne temperatury: zachowuje swoją idealną przepustowość i giętkość praktycznie w każdej temperaturze, co czyni go idealnym wyborem zarówno w upalne lub mroźne dni. Dodatkowe wzmocnienie specjalną sprężyną zapewnia jeszcze większą trwałość i odporność na odkształcenia.