Makita Klucz Kątowy Akum. 18V 2Ah Lxt DWR180RA Mońki
Akumulatorowy klucz zapadkowy 18V 1/4", 3/8" DWR180RA: lekki i kompaktowy klucz zapadkowy zasilany akumulatorowo przeznaczony do użytku profesjonalnego, wykonany w technologii XPT gwarantującej podwyższona odporność na pył i wilgoć, możliwość beznarzędziowej zmiany adaptera nasadki w zależności od …
od 1 076,90 Najbliżej: 36 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Akumulatorowy klucz zapadkowy 18V 1/4", 3/8" DWR180RA: lekki i kompaktowy klucz zapadkowy zasilany akumulatorowo przeznaczony do użytku profesjonalnego, wykonany w technologii XPT gwarantującej podwyższona odporność na pył i wilgoć, możliwość beznarzędziowej zmiany adaptera nasadki w zależności od potrzeb, na uchwyt kwadratowy 1/4" lub uchwyt kwadratowy 3/8", po zdemontowaniu adaptera narzędzia istnieje możliwość używania jako akumulatorowego klucza oczkowego w celu przykręcenia nakrętki o rozmiarze 13 mm na długą śrubę, prędkość obrotowa regulowana jest spustem włącznika, klucz zapadkowy wyposażony został w hamulec elektryczny, wyposażony w głowicę o wysokości tylko 53 mm umożliwiający dostęp do wkrętów również w ciasnych miejscach, znakomicie zastępuje klucze ręczne, maksymalny moment obrotowy to 47,5 Nm, ergonomiczny, wąski uchwyt pokryty elastomerem, został zaprojektowany tak, aby umożliwić obsługę narzędzia w sposób zbliżony do narzędzia ręcznego, dioda LED podświetla miejsce pracy (ma funkcje opóźnionego wygaszania), klucz nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah), klucz dostarczany jest z torbą transportową, akumulatorem BL1820B (18 V / 2,0 Ah) i ładowarką DC18RC. DANE TECHNICZNE akumulatorowego klucza zapadkowego 18V 1/4", 3/8" DWR180RA: napięcie zasilania: 18 V, typ akumulatorów: Li-ion, typ mocowania: kwadrat 1/4" i 3/8", prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 800 obr./min, śruby standardowe: M5 - M12, śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie:M5 - M10, maksymalny moment obrotowy: 47,5 Nm, wymiary - długość całkowita: 369 mm, waga (EPTA): 1,2 - 1,6 kg, obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah, WYPOSAŻENIE akumulatorowego klucza zapadkowego 18V 1/4", 3/8" DWR180RA: akumulaturowy klucz zapadkowy 1/4", 3/8": DWR180RA, adapter nasadek z uchwytem 1/4": 191A51-1, adapter nasadek z uchwytem 3/8": 191A50-3, akumulator 18 V / 2,0 Ah: BL1820B, ładowarka DC18RC: 195584-2, torba transportowa, instrukcja obsługi. Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita. Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny. Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.