Makita Duc150Z01 Mońki
4,95
10 opinii
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa do gałęzi 18V Makita [DUC150Z01]: kompaktowa pilarka łańcuchowa do gałęzi z prowadnicą o długości 15 cm - doskonale sprawdzi się do przycinania drzewek w sadach i ogrodach, wyposażona bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC, wyprodukowana jest w technologii XPT …
od 829 Najbliżej: 35 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa do gałęzi 18V Makita [DUC150Z01]: kompaktowa pilarka łańcuchowa do gałęzi z prowadnicą o długości 15 cm - doskonale sprawdzi się do przycinania drzewek w sadach i ogrodach, wyposażona bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC, wyprodukowana jest w technologii XPT gwarantującej podwyższoną odporność na pył i wilgoć, ruchoma osłona z górnej strony prowadnicy otwiera się stopniowo w momencie zagłębienia piły w gałęzi, pilarka posiada również osłonę dłoni operatora, jest wyposażona w hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora, obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem, smarowanie łańcucha automatyczne, pilarka posiada okienko pozwalające sprawdzić poziom oleju do smarowania łańcucha w zbiorniku, wymiana i naciąg łańcucha odbywa się bez dodatkowych narzędzi, dźwignia blokady włącznika jest łatwo dostępna z obu stron pilarki, gumowany uchwyt zapewnia wygodną pracę, nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah), pilarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie. Pilarka łańcuchowa akumulatorowa Makita [DUC150Z01]: napięcie zasilania: 18V, typ akumulatorów: Li-Ion, obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah, długość prowadnicy: 150 mm, maksymalna prędkość przesuwu łańcucha: 8,0 m/s, podziałka łańcucha: 0,325", szerokość rowka: 1,1 mm, liczba ogniw prowadzących: 32, poziom mocy akustycznej: 87 dB(A), poziom ciśnienia akustycznego: 79 dB(A), współczynnik hałasu: 3 dB(A), współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s², pojemność zbiornika oleju: 0,055 L, płyta wibracyjna (3 osie), cięcie drewna: 4,8 m/s², wymiary (D x S x W): 459 x 90 x 249 mm, waga bez akumulatora: 1,1 kg, waga z akumulatorem (EPTA): 1,7- 2,0 kg Wyposażenie pilarki do gałęzi Makita [DUC150Z01]: prowadnica łańcucha 15cm, łańcuch tnący, osłona zespołu tnącego, instrukcja obsługi Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny. Możesz naprawić każdą maszynę Makita wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Makita
Model
  • DUC150Z01
Moc
  • 320 W
Pojemność silnika (cm3)
  • Nie dotyczy
Długość prowadnicy (cm)
  • 15
Długość łańcucha (cm)
  • 15
Szerokość rowka (mm)
  • 1,1
Średnica tarczy
  • Nie dotyczy
Napięcie
  • 18 V