Bosch EXPERT EXBA18V-40 4.0Ah + GAL12V/18V-80 1600A0373M Mońki
od 613 Najbliżej: 32 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
EXPERT .naglowekBosch { display: flex; width: 100%; height: 40px; background-color: #003b6a !important; } .tekstBosch { display: flex; align-items: center; height: 100%; padding: 0 21px; background: #e20015; border-right: 4px solid #fff; font-weight: 700; color: #fff; font-size: 28px; text-transform: uppercase; } EXBA18V-40 4.0Ah + GAL12V/18V-80 Do 2 razy wyższa moc maksymalna niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah 1 Wysoka moc: Do 2 000 W mocy maksymalnej dla wymagających zastosowań (dane w oparciu o wewnętrzne testy laboratoryjne, maksymalna moc chwilowa nowego akumulatora naładowanego do pełna) Ogniwa wysokoprądowe „tabless”: Mniejsza rezystancja wewnętrzna zapewnia wysoką moc i doskonałą gęstość energii Szybkie ładowanie: Dzięki prądowi ładowania 8A akumulator EXBA 18V-40 można naładować do pełna w ciągu zaledwie 38 minut Jeden akumulator do wszystkich elektronarzędzi: Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek 1 w por. z akumulatorem Professional GBA 18V 4.0Ah, dane z wewnętrznych testów laboratoryjnych; maksymalna moc chwilowa, nowy akumulator naładowany do pełna* W skład zestawu wchodzi: Kartonowe pudełko DANE TECHNICZNE Dodatkowe informacje Napięcie akumulatora: 18,0 V Pojemność akumulatora 1: 4 Ah Waga akumulatora 1: 0,605 kg Napięcie ładowania akumulatora: 10,8 – 18 V Prąd ładowania: 8 A Waga ładowarki: 0,65 kg ZALETY PRODUKTU 1 Wysoka moc: Moc maksymalna 2 000 W do wymagających zastosowań 2 Ogniwa wysokoprądowe „tabless”: Mniejsza rezystancja wewnętrzna zapewnia wysoką moc i wyjątkową gęstość energii 3 Długa żywotność: Solidna konstrukcja, wzmocniona obudowa i wyjątkowo skuteczne odprowadzanie ciepła dzięki technologii COOLPACK 2.0 oraz technologii „tabless” 4 Jeden akumulator do wszystkich elektronarzędzi: Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek 5 FlexTemp Charging: Szerszy zakres temperatur ładowania od –10°C do +55°C przy zastosowaniu ładowarki EXPERT EXAL18V2-320 lub EXPERT EXAL18V2-320EXAL18V-160 6 Łatwa kontrola: Wskaźnik z 5 diodami LED wyświetla stan naładowania, pozostałą energię akumulatora, a także wykrywa ryzyko usterek .tloLiczba { display: flex; flex-shrink: 0; justify-content: center; align-items: center; width: 32px; height: 32px; margin-right: 18px; background-color: #013b69; color: #fff; border-radius: 50%; border: 2px solid #fff; font-size: 20px; } .tekstCechy { font-size: 18px; } .styleCechy { display: flex; align-items: flex-start; margin: 10px 0; align-items: center; } POZOSTAŁE FUNKCJE I WŁAŚCIWOŚCI Najważniejsze cechy produktu Wysokoprądowy akumulator EXBA18V-40 oferuje do 2 000 W mocy maksymalnej dla wymagających zastosowań w najbardziej kompaktowym formacie. Akumulator wykorzystuje zaawansowaną technologię ogniw „tabless”, podczas gdy standardowe akumulatory są wyposażone w ogniwa „multi-tab”, które wykorzystują tylko dwie ścieżki dostarczania energii. Przy zastosowaniu nowej solidnej i dodatkowo wzmocnionej obudowie, wyjątkowo skutecznego odprowadzania ciepła dzięki technologii COOLPACK 2.0 oraz technologii ogniw „tabless” akumulator EXBA18V-40 odznacza się długą żywotnością i jest idealny dla profesjonalistów, którzy stawiają na trwałość i wydajność. Łatwe i wygodne stosowanie: GAL12V/18V-80 Professional to szybka, dwunapięciowa ładowarka do ładowania wszystkich akumulatorów Bosch Professional 12 V i 18 V. Dzięki prądowi ładowania 8 A możesz naładować do pełna akumulator 18 V / 4,0 Ah w ciągu 38 minut. Ładowarka skraca przestoje dzięki inteligentnej technologii Active Air Cooling 3.0, która schładza akumulator przed, w trakcie i po ładowaniu. Ta kompaktowa ładowarka jest niezwykle praktyczna w użytkowaniu dzięki rozwiązaniu dwustanowiskowemu Bay-in-Bay. Sprzęt i aplikacja Akumulator EXBA18V-40 jest wyposażony we wskaźnik z 5 diodami LED, który wyświetla stan naładowania, pozostałą energię akumulatora, a także wykrywa ryzyko usterek. Akumulator EXBA18V-40 i ładowarka GAL12V/18V-80 są kompatybilne z Bosch Professional 18V System oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek. Ładowarka GAL12V/18V-80 jest także kompatybilna z Bosch Professional 12V System. Akumulator EXBA18V-40 waży tylko 605 g. Ładowarkę GAL12V/18V-80 można w łatwy sposób zamontować na ścianie, a dwa wskaźniki LED informują o statusie naładowania. PODOBNE PRODUKTY POZOSTAŁE KATEGORIE Elektronarzędzia Osprzęt Technika pomiarowa Narzędzia ręczne .Główne-zdjęcie .lnd_col-1 { width: 5%; } .Główne-zdjęcie .lnd_col-10 { width: 90%; } .Dane-tech .lnd_col-1 { width: 5%; } .Dane-tech .lnd_col-10 { width: 90%; } .Cechy .lnd_col-2 { width: 20%; } .lnd_end img { transition: transform 0.5s ease-out; } .lnd_end img:hover { transform: scale(1.3); } .lnd_jakosc { background-color: #005691; } .odstep { padding: 0 30px; } .odstep-lewo { padding: 0 0 0 3%; } .StyleBosch { display: none; } .Lewo.prawo .tekstCechy strong { text-transform: uppercase; } @media only screen and (max-width: 720px) { .odstep { padding: 0; } .odstep-lewo { padding: 0; } .Cechy img { width: 50%; } .lnd_end .lnd_container-grid { flex-direction: row !important; } .lnd_end .lnd_col-3 { width: 50% !important; } .Lewo.prawo .js_content_paragraph.lnd_card.lnd_text-only.lnd_col-6 { min-width: 100%; } } .Akcesoria .lnd_content { margin: 5px 0; } .Akcesoria .lnd_button-info:hover { border-color: #005691; background-color: #005691; color: white!important; box-shadow: none; } @media only screen and (max-width: 720px) { .Akcesoria img { width: 50%; } }
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Bosch
Rodzaj
  • Ładowarka
  • Akumulator
Model
  • 1600A0373M
Napięcie
  • 18 V