Goodram PX600 1TB M.2 (SSDPRPX6001K080) Mirosławiec
9 opinii
od 635 Najbliżej: 22 km
Liczba ofert: 16
Oferta sklepu
Opis
Specyfikacja
Podstawe informacje
Marka
  • Goodram
Model
  • PX600
Pojemność
  • 1TB
Format
  • M.2
Złącze
  • M.2
Szerokość
  • 80mm
Głębokość
  • 3,8mm
Wysokość
  • 22mm