Crucial BX500 1TB SSD (CT1000BX500SSD1) Mirosławiec
18 opinii
od 569 Najbliżej: 22 km
Liczba ofert: 10
Oferta sklepu
Opis
Dysk SSD Crucial BX500 1TB Przyspiesz działanie swojego komputera, wyposażając go w nośnik flash Crucial BX500 - najprostszy sposób, aby cieszyć się wydajnością nowoczesnych komputerów niewielkim kosztem. Ten wyposażony w interfejs SATA III, 2,5-calowy dysk SSD stanowi doskonałą bazę pod system operacyjny i programy użytkowe, gwarantując uzyskanie wyjątkowo krótkiego czasu rozruchu komputera i błyskawicznych operacjach na danych. Wydajność i wytrzymałość Dysk Crucial BX500 został dokładnie przetestestowany, wypróbowany i sprawdzony dzięki tysiącom godzin poświęconym na testy walidacyjne. Umożliwia on uzyskanie transferu danych na poziomie nawet 540/500 MB/s dla odczytu/zapisu, dzięki czemu szybciej uruchomisz komputer, załadujesz pliki i zwiększysz ogólną wydajność komputera dla innych zastosowań. Potwierdzona niezawodność Tysiące godzin testów i ogromne doświadczenie producenta w projektowaniu dysków SSD potwierdzają wysoką jakość wykonania dysku Crucial BX500. Zestaw specjalnych technologii, takich jak TRIM, ECC, czy S.M.A.R.T., gwarantuje ochronę danych przed uszkodzeniem oraz oddaje w Twoje ręce narzędzia do monitorowania stanu dysku. Producent: Crucial Grupa produktowa: Dyski Crucial Szybkość odczytu: 540 MB/s Szybkość zapisu: 500 MB/s Rodzina produktów: BX500 Rodzaj dysku: wewnętrzny Typ: SSD Format: 2.5 cala Interfejs: Serial ATA III Pojemność: 1000 GB Niezawodność MTBF: 1500000 godz. TBW: 360 TB Wysokość: 7 mm
Specyfikacja
Podstawe informacje
Marka
  • Crucial
Model
  • BX500
Pojemność
  • 1TB
Format
  • 2,5 cala
Złącze
  • SATA 3
Szerokość
  • 70 mm
Głębokość
  • 100 mm
Wysokość
  • 7mm