IMG StageLine CD-230USB Podwójny odtwarzacz CD MP3 DJ Mikołów
od 1 655 Najbliżej: 26 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
IMG Stageline CD-230USB | Podwójny odtwarzacz muzyczny CD/MP3/USB z czytnikiem SD/MMC i Pitch Control dla DJ IMG Stageline CD-230USB to stworzony specjalnie dla DJ podwójny odtwarzacz muzyczny, który pozwoli na odtworzenie materiału audio z nośników takich jak płyty CD, karty pamięci SSD i MMC oraz z wszelkiej maści nośników USB. Znajdziemy tutaj funkcje takie jak pitch control, pitch bending, efekt scratch, wyświetlanie czasu odtwarzania utworu (jak również czas do końca jednego i wszystkich utworów), wskaźnik paskowy czy obsługę znaczników ID3 tag oraz odtwarzanie pętli Seamless loop. Cechy Odtwarzanie płyt audio CD/CD-R/MP3 Możliwość bezpośredniego podłączania nośników USB Odpowiednie karty SD/MMC do 32GB (FAT16/FAT32), dostępne jako wyposaż. dodatk. System anti-shock Odtwarzanie pętli Seamless loop Obsługa znaczników ID3 tag Łatwa obsługa nawet przy słabym oświetleniu: gumowe przyciski z podświetleniem Pitch control ±4/±8/±16% Pitch bending Wyszukiwanie plików/ścieżek Funkcja wyszukiwania za pomocą pokrętła jog Efekt Scratch Funkcje powtarzania (powtórz 1, powtórz wszystko) Programowanie max 20 utworów Najmniejszy krok wyszukiwania: 1 ramka Wyświetlanie czasu odtwarzania utworu, czasu do końca utworu/wszystkich utworów Wskaźnik paskowy Szybki start (Automatic Cue) Montaż w racku 482mm (19") Specyfikacja techniczna Typ urządzeniapodwójny odtwarzacz CD i MP3 Media: CD, MP3, USB, SD, MMC Pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz THD: < 0.1 % Separacja kanałów: > 80 dB Dynamika: > 90 dB Stosunek S/N: > 80 dB Wyjście, analogowe: 2 V Zasilanie: 230V˜/50Hz/30VA Napięcie zasilające: ~ 230 V Zasilanie sieciowe: 50 Hz Pobór mocy w trybie pracy: 30 VA Dopuszcz. temp. otoczenia: 0-40 °C Wymiary, napęd: 482 x 90 x 270mm, 2U Wymiary, sterowanie: 482 x 90 x 100mm, 2U Waga: 5.9 kg Połączenia: 2 x RCA L/R, 2 x kabel z 13-pinowymi mini DIN, długość: 1m (sterowanie)