Szukasz

Scyzoryki i multitools Mielec

i okolice
Scyzoryki i multitools
Scyzoryki i multitools
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Victorinox Huntsman Czerwony (1.3713)

5
Victorinox Huntsman Czerwony (1.3713)
super pomysł na prezent, ja dałem kuzynowi na 18tkę i myślę, że jest bardzo zadowolony, zawsze go ma przy sobie, i jeszcze ta dożywotnia gwarancja - warto inwestować w takie rzeczy

Victorinox Spartan 1.3603

5
Victorinox Spartan 1.3603
Bardzo fajny scyzoryk z dużą ilością funkcji. Jest nieduży, mieści się w kieszeni. Zawiera to co jest niezbędne na wypadach za miasto i na biwakach. Z korkociągu, otwieracza do konserw i kapsli oraz nożyków korzystałam nie jeden raz. Ratował mnie właśnie ten nożyk Spartan. Nie jest drogi a jaki pomocny. Polecam.

Leatherman Super Tool 300

5
Leatherman Super Tool 300
Produkt bardzo dobrze wykonany, poręczny, wygodny i bardzo funkcjonalny, przydatny w domu jak i w realizacji hobby. Wyposażenie zdaje się być bardzo dobrze wykonane, ostrza bardzo ostre, piła również, śrubokręy płaskie jak i krzyżakowe poręczne, super rozwiązane wymienne ostrza w kombinerkach, każdy przyżąd blokowany osobno. Jedyne minusy które zauważyłem z mojego krótkiego użytkowania to pilnik który na moje potrzeby ma zbyt drobne ziarna oraz miarka wydaję się zbyt mało dokładna. Ogólnie multitool jest godny polecenia a i należy dodać że w zestawie znajduję się dobrze wykonany i trwały pokrowiec który można przyczepić do paska.