Szukasz

Akcesoria do mebli dziecięcych Mielec

i okolice
Akcesoria do mebli dziecięcych
Akcesoria do mebli dziecięcych
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Hevea Materac Lateksowy Junior 160x70

4,5
Hevea Materac Lateksowy Junior 160x70
Zakupiłam ten materac dla dziecka. Wcześniej córka miała materac z tej firmy w łóżeczku. Użytkowaliśmy go 2,5 roku i absolutnie nic się z nim nie działo - żadnych wgnieceń, dołków. Dlatego kupiliśmy materac duży 90/200. Jedyną "wadą" jest to, że gdy ja na nim usiądę to lekko odczuwam stelaż. Ale w końcu to materac nie dla mnie tylko dla dziecka, i nie do siedzenia tylko do spania. Generalnie POLACAM!

Lionelo Barierka Ochronna Do Łóżka Eva Szary 2744

5
Lionelo Barierka Ochronna Do Łóżka Eva Szary 2744
Barierka kupiona na tapczan na którym śpi mój 3,5 letni syn. Szybko zaakceptował nową barierkę. Nie trzeba już obkładać podłogi poduchami, jak dziecko śpi same na łóżku. W nocy śpi z synem żona (od strony barierki) - złożona barierka nie wystaje poza wysokość materaca, więc jej nie przeszkadza. Niestety sposób montażu uniemożliwia założenie drugiej takiej samej barierki na łóżku na którym ja śpię z córką (2 lata), więc nadal to ja stanowię jedyną barierę żeby nie spadła z łóżka. :( Barierkę oczywiście polecam.

Hevea Materac Lateksowy Baby 140X70

5
Hevea Materac Lateksowy Baby 140X70
Jeszcze czeka na swój czas, chociaż już w łóżeczku synka :) Widać jednak, że produkt jest solidnie wykonany i z naprawdę bardzo dobrych materiałów. Materac został mi polecony przez kilka aż znajomych,, które długo go użytkują i bardzo sobie chwalą. Myśle,, że będę równie zadowolona! :)

Najczęściej szukane