Smallhd (ACC-MT-RACK-CINE-24) Rack Mount for Cine 24 Miasteczko Śląskie
SmallHD (ACC-MT-RACK-CINE-24) Rack Mount for Cine 24 Standardowy uchwyt do montażu w szafie 10RU dla monitora Cine 24" 4K o wysokiej jasności. Ten zestaw zawiera regulowane wsporniki, które mocuje się do monitora za pomocą dokręcanych palcami śrub ¼”-20. Pozwala to na łatwy montaż i odczepianie …
od 887 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
SmallHD (ACC-MT-RACK-CINE-24) Rack Mount for Cine 24 Standardowy uchwyt do montażu w szafie 10RU dla monitora Cine 24" 4K o wysokiej jasności. Ten zestaw zawiera regulowane wsporniki, które mocuje się do monitora za pomocą dokręcanych palcami śrub ¼”-20. Pozwala to na łatwy montaż i odczepianie monitora od szafy bez konieczności zdejmowania całego zestawu do montażu w stojaku. Głębokość, na której znajduje się monitor, jest regulowana i do montażu nie są potrzebne żadne narzędzia. Wymiary: Długość - 24,33 cala (618 mm) Szerokość - 17,42 cala (442 mm) Wysokość - 9,25 cala (235 mm) Waga opakowania - 6 kg