Zdjęcie Iso Siatka Składana Do Połowu Łowienia Żywca Podrywka - Miasteczko Śląskie

Iso Siatka Składana Do Połowu Łowienia Żywca Podrywka Miasteczko Śląskie

4,58
17 opinii

PODRYWKA - SIATKA DO POŁOWU ŻYWCASTABILNA KONSTRUKCJA – przyrząd od połowu oparty jest na stelażu wykonanym z metalowych, elastycznych prętów, które po rozłożeniu tworzą symetryczną kopułę o szerokiej podstawie.NATYCHMIASTOWE ROZKŁADANIE – parasolowa konstrukcja wymaga jedynie rozłożenia siatki bez …

Ostatnia znana cena: 34,99 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

PODRYWKA - SIATKA DO POŁOWU ŻYWCA

 • STABILNA KONSTRUKCJA – przyrząd od połowu oparty jest na stelażu wykonanym z metalowych, elastycznych prętów, które po rozłożeniu tworzą symetryczną kopułę o szerokiej podstawie.
 • NATYCHMIASTOWE ROZKŁADANIE – parasolowa konstrukcja wymaga jedynie rozłożenia siatki bez konieczności składania czy też skomplikowanego montażu poszczególnych elementów.
 • SPECYFIKACJA - wymiary rozłożonej siatki (średnica/wysokość): 90/35cm, średnica oczka siatki: 4mm, długość sznurka: 30cm, waga: 285g.
 • SZYBKI DOSTĘP DO ŚRODKA – znajdujący się z boku otwór zamykany na zamek pozwala na szybkie i sprawne umieszczenie zanęty oraz wyciągnięcie zdobyczy.
 • GĘSTA SIATKA – drobne oczka 4mm umożliwiają nie tylko efektywny połów, ale gwarantują utrzymywanie się zanęty wewnątrz przyrządu, co wpływa na skuteczność połowu.


SPECYFIKACJA
 • wymiary rozłożonej siatki (średnica/wysokość): 90/35cm
 • średnica oczka siatki: 4mm
 • długość sznurka: 30cm
 • waga: 285g
 • waga z opakowaniem: 302g


Skuteczny połów ryb przeznaczonych do dalszego wykorzystania w trakcie metody wędkarskiej „na żywca”, umożliwia prawidłowo przygotowany i używany sprzęt w postaci podrywki. Przyrząd posiada konstrukcję, która oparta została na stelażu wykonanym z metalowych, elastycznych prętów. Całość przygotowuje się do połowu poprzez rozłożenie i zablokowanie stelaża. Wystarczy wyjąć podrywkę z opakowania, pociągnąć za znajdujący się na górze sznurek, aż do momentu, kiedy blokada zaskoczy. Podrywka jest zatem gotowa do użytku zaledwie w kilka sekund. Jest to tak proste, jak rozłożenie parasola, a zasada działania mechanizmu jest niemal identyczna.

Podrywka posiada 6 okrągłych otworów o średnicy 17cm. Każdy z nich połączony jest z krótkim rękawem, który prowadzi do wnętrza. Sprawia to, że ryby łatwo mogą znaleźć dostęp do środka, ale ciężko jest im się wydostać na zewnątrz. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można spokojnie pozostawić podrywkę na dłuższą chwilę w wodzie, bez konieczności nagłego wyciągania jej, jak to ma miejsce w tradycyjnych przyrządach tego typu, które nie mają konstrukcji zamkniętej.

Łatwy dostęp do środka podrywkimożliwy jest przez specjalny otwór zamykany na zamek błyskawiczny (należy samodzielnie przeciąć materiał między zamkiem). Dzięki temu w prosty sposób umieścimy wewnątrz zanętę, a po udanym połowie, wyciągniemy ze środka złapane ryby. Przyrząd do łowienia posiada sznurek, który służy do rozkładania go, a także do trzymania, wkładania i wyciągania z wody. Z powodzeniem można go też dzięki temu przywiązać do kija bądź wędki, jeżeli chcemy umieścić podrywkę w miejscu nieco oddalonym od brzegu.

Kod produktu: 6338

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Rodzaj
 • Podbieraki i siatki
Producent
 • Inny

Opinie Iso Siatka Składana Do Połowu Łowienia Żywca Podrywka

Ocena ogólna
4,58 na podstawie 17 opinii