Mia Home Vilde Lampa Owadobójcza Na Owady Komary Muchy Led 550V Małomice

3,88
4 opinie

Lampa LED zwalczająca owady latające. Skuteczna na komary, meszki, muchy. Lampa jest ekologiczna nie wymaga użycia substancji chemicznych i zapachowych.

od 14,95 Najbliżej: 44 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Lampa LED zwalczająca owady latające. Skuteczna na komary, meszki, muchy. Lampa jest ekologiczna nie wymaga użycia substancji chemicznych i zapachowych.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Vilde
Zastosowanie
  • Komary i kleszcze
Rodzaj
  • Lampa
Pojemność (ml)
  • 12

Opinie Mia Home Vilde Lampa Owadobójcza Na Owady Komary Muchy Led 550V Małomice

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
3,88 na podstawie 4 opinie
  • Użytkownik Ceneo
    1
    Produkt wykończony w miarę starannie. Nie ma nierówności czy "zadziorów" na plastiku. Można powiedzieć, że estetyczny a świecąc nietypowym kolorem może nawet być ozdobą. Istotną wadą jest bardzo krótki przewód zasilający, a ponieważ lampka może stać lub wisieć, to szczególnie w tym drugim przypadku otrzymamy dodatkową "ozdobę" w postaci zawieszonego w pobliżu przedłużacza, bez którego prawie nigdy się nie obejdzie. Prawdziwym problemem tej lampy nie jest jednak za krótki przewód tylko fakt, że owady kompletnie ją ignorują. Podejrzewam, że może to być wina zastosowania żarówki tylko wyglądającej tak jak powinna jednak nie generującej tego pasma światła (niewidzialnego dla człowieka), którego zadaniem jest przyciąganie owadów. Bez laboratorium nie da się jednak tego potwierdzić. Może to być przypadłość serii, na którą trafiłem a może być przejawem polityki oszczędnościowej chińskiego dostawcy produktu. Próbowałem stawiania i wieszania w różnych miejscach. Działania przy innym świetle i w ciemności. Niestety mimo naprawdę dużego zagęszczenia moli i much przesiadują one lub latają sobie w koło lampy zupełnie nie próbując się do niej zbliżyć. Przez tydzień lampa "upolowała" 2 (słownie: dwie) muchy, więc to czysty przypadek, że wleciały do lampy, niemniej gdy już do niej dotarły to zostały porażone prądem, więc trzeba uczciwie przyznać, że ten element lampy działa. Tylko co z tego skoro owady zupełnie nie są do niej "przyciągane". Mówimy o ich zagęszczeniu gdzie przez minutę "klaszcząc" w powietrzu, czyli metodą z definicji bardzo nieskuteczną, mogę zabić średnio około 10 moli lub much (muchy trudniej trafić). Podsumowując, jest to produkt dla tych, którzy są sobie zamontować "niebieskie światełko" dla ozdoby, co może się podobać. Nie jest to jednak na pewno dobre rozwiązanie dla tych, których celem jest pozbycie się owadów.
    • krótki przewód
  • s...a
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    estetyczny wyglad dobra cena
    • jakość
    • skuteczność
    • wydajność
  • d...6
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Jak za tą cenę polecam
    • jakość
    • skuteczność
    • wydajność
    • krótki przewód
  • j...1
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.