Alantandermoline maść pielęgnacyjna z witaminą F 50G Lubsko

Alantandermoline maść pielęgnacyjna z wit.F 50 g Optymalnie dobrane substancje aktywne zawarte w kosmetyku Alantandermoline z witaminą F sprawiają, że skóra jest nawilżona, odżywiona, wygładzona i jedwabiście miękka. Wszystkie preparaty mają w swoim składzie alantoinę i d-pantenol, które pielęgnują …

od 13,99 Najbliżej: 19 km

Liczba ofert: 2

Oferta sklepu

Opis

Alantandermoline maść pielęgnacyjna z wit.F 50 g Optymalnie dobrane substancje aktywne zawarte w kosmetyku Alantandermoline z witaminą F sprawiają, że skóra jest nawilżona, odżywiona, wygładzona i jedwabiście miękka. Wszystkie preparaty mają w swoim składzie alantoinę i d-pantenol, które pielęgnują i koją skłonną do podrażnień skórę. Do pielęgnacji okołopieluszkowej skóry, do skóry pachwin, fałdów skórnych i ich okolic. Kosmetyk do pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej, skłonnej do alergii. D-pantenol- głęboko nawilża, działa łagodząco na skórę. Alantoina i witamina F- przyspieszają regenerację naskórka. Witamina F- jest mieszaniną nienasyconych kwasów tłuszczowych typu omega 3 i 6. Kwasy te odbudowują płaszcz lipidowy naskórka i normalizują jego fizjologiczne właściwości ochronne. Tworzą cienki film na powierzchni skóry, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Skład Aqua, Lanolin ( lanolina ), Hellianthus Annuus Seed Oil ( słonecznik zwyczajny ), Paraffinum Liquidum ( parafina ), Octyldodekanol, Caprylic/ Capric Triglyceride, Macadamia Ternifolia Seed Oil ( olej z orzechów makadamii ), Oenothera Biennis Oil ( wiesiołek dwuletni ), Panthenol ( pantenol ), Propylene Glycol, Paraffin, Dimethicone, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Magnesium Sulfate, Ozokerite, Hydrogenated Vegetable Oil ( olej roślinny ), Cera Alba ( bielony wosk pszczeli ), Allantoin ( alantoina ), Phenoxyethanol, Hydrogenated Palm Acid, Stearyl Stearate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Ethylparaben, Peg-8 Tocopherol ( witamina E ), Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid. Sposób użycia Maść należy stosować miejscowo na skórę zawsze wtedy gdy skóra wymaga specjalnej ochrony. Dodatkowe informacje Produkt przebadany dermatologicznie. Nie zawiera kompozycji zapachowych. Nie zawiera barwników. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • UNIA
Rodzaj
  • Maści
Pojemność
  • 50 ml
Opakowanie
  • Tuba
Rodzaj skóry
  • Wrażliwa
Działanie
  • Łagodzące
Składniki
  • Alantoina
Model
  • 5908235493459
Wyrób medyczny
  • Wyrób medyczny lub wyrób medyczny do diagnostyki in-vitro
Producent wyrobu medycznego
  • ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE "UNIA" SPÓŁDZIELNIA PRACY

Opinie Alantandermoline maść pielęgnacyjna z witaminą F 50G Lubsko

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,8 na podstawie 509 opinii
  • Nika
    3,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Tani skuteczny, super zabezpiecza i pielęgnuje piłkę dziecka. problem jest tylko z wykorzystaniem produktu do końca gdyż jak jest go już mało to źle się wyciska z tubki. Trzeba rozciąć opakowanie aby wykorzystać do końca bo szkoda marnować produktu.
  • Michalina
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Tę maść używam do codziennej pielęgnacji pupy mojego malucha. Jest doskonała. Mocno tłusta, ale łatwa w rozprowadzaniu łagodzi podrażnienia powstające od noszenia pieluszki. Jest wydajna, bo już niewielka ilość dobrze zabezpiecza skórę.
  • Patusanna
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Mój 4 miesięczny synek miał odparzenie na szyjce po zastosowaniu tego kremu zmiana skórna znacznie się zmniejszyła. Świetny także do smarowania niemowlaka pod paszkami i kolankami, w fałdkach gdzie skórka często robi się czerwona .
  • e...a
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Maść, która uratowała moje szorstkie pięty. Bardzo polecam, bo dobrze się wchłania, odzywia i poprawia stan skóry, nawet takiej zrogowaciałej. Dobra jakość za bardzo rozsądną cenę.
    • cena
  • Samita
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Świetna alternatywa dla bepathenu, szybko się wchłania i regeneruje skórę po odparzeniach. Delikatna warstwa zabezpiecza też w pewnym stopniu przed dalszymi odparzeniami. Polecam.
    • cena
    • konsystencja
    • latwo sie rozprowadza
    • skuteczność
    • wydajność
    • zapach