Dewalt DCB1104P1 Ładowarka + 1 akumulator 5,0Ah 18V Lubliniec
10 opinii
od 379 Najbliżej: 49 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Opis akumulatora 5Ah DeWALT Nowy akumulator 5,0 Ah XR Li-Ion DEWALT o 66% dłuższym czasie pracy niż standardowy akumulator 3,0 Ah Wskaźnik naładowania LED pomaga w dysponowaniu akumulatorem i doborem optymalnego momentu jego ponownego ładowania Lekka konstrukcja zapewnia użytkownikowi zwiększoną pojemność do 5,0 Ah bez zwiększania rozmiaru i wagi w stosunku do akumulatorów o pojemności 3,0 Ah Brak efektu pamięci i praktycznie brak samorozładowania - duża efektywność działania i krótkie czasy przestoju wynikające z ładowania Do stosowania we wszystkich istniejących elektronarzędziach DEWALT XR o napięciu 18 V Ochrona przed przegrzaniem i przeciążeniem zwiększa żywotność akumulatora Doskonałe parametry elektryczne Znikomy efekt pamięci Akumulator kompatybilny ze wszystkimi elektronarzędziami akumulatorowymi DEWALT XR 18 V Uwaga: produkt dostarczany w opakowaniu zastępczym Dane techniczne Napięcie: 18 V Pojemność: 5.0 Ah Technologia: XR Li-Ion Wysokość: 65 mm Długość: 110 mm Masa: 0,62 kg Model DCB1104 to następca DCB115 Model DCB1104 to udoskonalona wersja popularnej ładowarki DCB115. Zachowując te same parametry ładowania akumulatorów 18 V, nowa wersja oferuje dodatkową funkcję - możliwość ładowania akumulatorów 12 V. Opis ładowarki DeWALT DCB1104 Ładuje wszelkie akumulatory wsuwane DeWALT serii XR Li-Ion o napięciu 12 V i 18 V Diagnostyka z jasną diodą LED informuje o stanie ładowania akumulatora: naładowany, ładowanie, problem z zasilaniem oraz bateria zbyt gorąca lub zbyt zimna Możliwość montażu na ścianie Ładowanie akumulatorów o pojemności 2,0 Ah w 30 minut, 4.0 Ah w 60 minut i 5.0 Ah w 70 minut Kompaktowy rozmiar ułatwia przechowywanie Produkt dostarczany w opakowaniu zastępczym Dane techniczne Napięcie zasilania: 12 V / 18 V Prąd ładowania: 4 A Akumulatory: Li-Ion Czas ładowania (akumulator 2.0 Ah / 4.0 Ah / 5.0 Ah): 30 min / 60 min / 70 min Wymiary (dł. x szer. x wys.): 14,5 x 11,5 x 7,0 cm Waga: 0,5 kg W dostawie Akumulator 5,0Ah XR Li-Ion DeWALT DCB184 Dodatkowo ładowarka wielonapięciowa DeWALT DCB1104
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • DeWalt
Kod producenta
  • DCB1104P1
Rodzaj
  • Ładowarki
Model
  • DCB184
Opinie Dewalt DCB1104P1 Ładowarka + 1 akumulator 5,0Ah 18V Lubliniec