Podkaszarki
Podkaszarki
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Nac BP254-10B-V 1km

5
Nac BP254-10B-V 1km
Znalazłem kosę spełniającą moje wymagania. Bardzo lekka, a zarazem z silnikiem o wystarczającej mocy by pracować z badylami, chwastami i trawą porastającymi mój nierówny teren. dodatkowe wyposażenie w tarczę trzyzębną i szelki. Szelki mogłyby być wygodniejsze.Mi spadają z ramion i muszę je krzyżować. Oszczędna 0.5 litra paliwa na 45 minut. Postępując zgodnie z instrukcją leję mieszanką 25:1 i po wypaleniu 10 baków (3 dni pracy w terenie leśnym i pagórkowatym) nie zaobserwowałem żadnych problemów z zapalaniem jak i pracą kosy. Głowica półautomatyczna działa prawidłowo i nie obserwuję nadmiernego zużycia żyłki. Nie wiem jak poradziłaby sobie z łąką bo to mała moc, ale ja potrzebowałem takiej lekkiej. Mam kosę o mocy 3KM firmy na Huq..... , ale wolę tą pracować bo jest dwa razy lżejsza.

Nac Bp520-30Ka-T

5
Nac Bp520-30Ka-T
opinia po trzech tankowaniach (czyli na 75% obrotów) - sprzęt sprawia wrażenie solidnego, moc do typowych zastosowań absolutnie wystarczająca; dobrze wydane pieniądze

Nac Be140-Sw-S

5
Nac Be140-Sw-S
W tej kwocie rewelacja. Celowałem w kosiarki wysokobudżetową premium , wzbraniałem się przed zakupem jakiegokolwiek wynalazku za takie pieniądze. Podkaszarka spisała się rewelacyjnie, pierwsze koszenie - 550m2 działki porośniętej chwastami i wysoką trawa , zdała egzamin rewelacyjnie , nie zabrakło mocy. Jest bardzo lekka, trochę topornie chodzi spust. Zobaczymy jak z trwałością na chwilę obecną polecam.