Szukasz

Opony zimowe Lublin

i okolice
Opony zimowe
Opony zimowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Hankook Winter I*Cept Rs2 W452 195/65R15 91T

5
Hankook Winter I*Cept Rs2 W452 195/65R15 91T
Produkt bardzo dobry, popularny wśród kierowców - kierowałem się pozytywnymi opiniami innych. Mam nadzieję na dobrą "współpracę" duetu samochód-opony w zimę.

Dębica Frigo 2 205/55R16 91T

5
Dębica Frigo 2 205/55R16 91T
Mimo że Dębica nie należy do opon z "wyższej" półki to prezentuje dobry poziom a jeśli chodzi o jakość/cena to produkt ten na pewno jest godzien polecenia

NOKIAN WR D4 205/55R16 91H

5
NOKIAN WR D4 205/55R16 91H
JESZCE ZA WCZEŚNIE NA PODSUMOWANIE PRZEJECHANE DOPIERO OKOŁO 1000 KM. ALE PIERWSZE WRAŻENIE JEST OK. I UWAŻAM ŻE JEST TO DORY ZAKUP. POLECAM WSZYSTKIM.
posiadacz czterech kółek powinien pamiętać nie tylko o regularnych przeglądach czy wymianach oleju, ale również o sezonowej wymianie opon z letnich na zimowe. W okresie wzmożonych mrozów jest to szczególnie istotne ze względu na szczególnie trudne warunki panujące na trasie. A lód na jezdni to zaledwie jeden z zagrożeń. Dobrze dobrane opony zimowe zapewniają możliwie najlepszą przyczepność naszego samochodu na jezdni i możemy czuć się znacznie pewniej, gdy siadamy za kierownicą naszego pojazdu. Możemy być wówczas znacznie lepiej przygotowani na warunki atmosferyczne obecne na drodze. Posiadacze samochodów, pomimo szeregu kampanii informacyjnych odnoszących się do zmiany opon letnich na ogumienie zimowe, często o tym zapominają i regularnie dają zaskoczyć się mrozom. Powinniśmy zawsze pamiętać, że zwykła zmiana opon na zimowe sprawia, że prowadzenie pojazdu jest znacznie prostsze i pewniejsze, a przy tym wydatnie pomaga nam uniknąć nieprzyjemnych wydarzeń na trasie. Gdy bierzemy się za zakup opon zimowych, zawsze powinniśmy kierować się zasadami nakreślonymi przez producenta naszego pojazdu, a także do przyjętych norm dotyczących zakupu zimowego ogumienia. Wówczas dzięki temu możemy być pewni, że kupione przez nas opony będą pasować do modelu naszego samochodu. Absolutnie zawsze przy kupnie opon, bez względu na to o jakie chodzi, pamiętajmy by mieć przy sobie kluczowe parametry dotyczące specyfikacji naszych kół. Niezwykle łatwo bowiem zapomnieć o wszystkich wymiarach, ze średnicą na czele. Wówczas gdy przychodzi już do właściwego zakupu, zwyczajnie trafiamy na blokadę, gdyż nie mamy dokładnej specyfikacji naszych kół. Zdecydowanie warto uniknąć tego typu niedogodności, prawda? Każdy posiadacz auta bez absolutnie najmniejszych problemów może dokonać zakupu ogumienia pasującego dokładnie do jego modelu samochodu. Na CENEO.pl pomogą mu w tym specjalnie przygotowane intuicyjne filtry wyszukiwania znajdujące się w kategorii opony zimowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pomimo ogromnej bazy produktów, każdy użytkownik może dokładnie zawęzić wyszukiwanie tylko do tego ogumienia, którego poszukuje. Dodatkowo aby przyspieszyć proces zakupu i nie czekać na wysyłkę naszych nowych opon, zdecydowanie warto skorzystać z funkcjonalności, jakie oferuje użytkownikom serwis CeneoLokalnie.pl. Dzięki temu możemy w szybki i wygodny sposób sprawdzić czy poszukiwany przez nas wariant ogumienia zimowego znajduje się w którymś ze sklepów internetowych posiadających oddział w naszej najbliższej okolicy.