Szukasz

Opony zimowe Lublin

i okolice
Opony zimowe
Opony zimowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Kleber Krisalp Hp3 205/55R16 91H

5
Kleber Krisalp Hp3 205/55R16 91H
Opona rewelacyjna: na mokrej nawierzchni spisuje się rewalacyjnie. Miałem również okazję jeździć na błocie posniegowym- też oponki spisały się znakomicie.

Dębica Frigo Hp2 205/55R16 91H

4,5
Dębica Frigo Hp2 205/55R16 91H
Trochę miękkawe, ale to są zimówki. Na pewno są bardzo ciche i bardzo dobrze się na nich hamuje. Miałem awaryjne hamowanie z użyciem ABS, stanęły jak wryte. A ta miekkość... hmm, trochę mnie zaskoczyła, bo wcześniej miałem Conti i nie było tego efektu.

Dunlop Winter Sport 5 205/55R16 91H

5
Dunlop Winter Sport 5 205/55R16 91H
Fajnie mi się sprawdzają te opony w zimie. Dobra przyczepność, jazda bardzo przyjemna. Zamawiam na logistyceopon bo mają tam niższe ceny ale wcale nie ujmuje to w żaden sposób jakości

Najczęściej szukane

posiadacz czterech kółek powinien pamiętać nie tylko o regularnych przeglądach czy wymianach oleju, ale również o sezonowej wymianie opon z letnich na zimowe. W okresie wzmożonych mrozów jest to szczególnie istotne ze względu na szczególnie trudne warunki panujące na trasie. A lód na jezdni to zaledwie jeden z zagrożeń. Dobrze dobrane opony zimowe zapewniają możliwie najlepszą przyczepność naszego samochodu na jezdni i możemy czuć się znacznie pewniej, gdy siadamy za kierownicą naszego pojazdu. Możemy być wówczas znacznie lepiej przygotowani na warunki atmosferyczne obecne na drodze. Posiadacze samochodów, pomimo szeregu kampanii informacyjnych odnoszących się do zmiany opon letnich na ogumienie zimowe, często o tym zapominają i regularnie dają zaskoczyć się mrozom. Powinniśmy zawsze pamiętać, że zwykła zmiana opon na zimowe sprawia, że prowadzenie pojazdu jest znacznie prostsze i pewniejsze, a przy tym wydatnie pomaga nam uniknąć nieprzyjemnych wydarzeń na trasie. Gdy bierzemy się za zakup opon zimowych, zawsze powinniśmy kierować się zasadami nakreślonymi przez producenta naszego pojazdu, a także do przyjętych norm dotyczących zakupu zimowego ogumienia. Wówczas dzięki temu możemy być pewni, że kupione przez nas opony będą pasować do modelu naszego samochodu. Absolutnie zawsze przy kupnie opon, bez względu na to o jakie chodzi, pamiętajmy by mieć przy sobie kluczowe parametry dotyczące specyfikacji naszych kół. Niezwykle łatwo bowiem zapomnieć o wszystkich wymiarach, ze średnicą na czele. Wówczas gdy przychodzi już do właściwego zakupu, zwyczajnie trafiamy na blokadę, gdyż nie mamy dokładnej specyfikacji naszych kół. Zdecydowanie warto uniknąć tego typu niedogodności, prawda? Każdy posiadacz auta bez absolutnie najmniejszych problemów może dokonać zakupu ogumienia pasującego dokładnie do jego modelu samochodu. Na CENEO.pl pomogą mu w tym specjalnie przygotowane intuicyjne filtry wyszukiwania znajdujące się w kategorii opony zimowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pomimo ogromnej bazy produktów, każdy użytkownik może dokładnie zawęzić wyszukiwanie tylko do tego ogumienia, którego poszukuje. Dodatkowo aby przyspieszyć proces zakupu i nie czekać na wysyłkę naszych nowych opon, zdecydowanie warto skorzystać z funkcjonalności, jakie oferuje użytkownikom serwis CeneoLokalnie.pl. Dzięki temu możemy w szybki i wygodny sposób sprawdzić czy poszukiwany przez nas wariant ogumienia zimowego znajduje się w którymś ze sklepów internetowych posiadających oddział w naszej najbliższej okolicy.