Zdjęcie Funko Harry Potter Pop! Movies Figurka Hermione Granger (Herbology) 9 Cm Nr 57 - Lublin

Funko Harry Potter Pop! Movies Figurka Hermione Granger (Herbology) 9 Cm Nr 57 Lublin

Everyone is a fan of something!Funko słynie z produkowania licencjonowanych gadżetów i winylowych figurek przedstawiających postaci ze wszystkich możliwych dziedzin- komiksów, gier komputerowych i planszowych, książek, filmów, seriali, bajek, animacji, sławnych malarzy, polityków, muzyków, …

Ostatnia znana cena: 69,95 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Everyone is a fan of something!Funko słynie z produkowania licencjonowanych gadżetów i winylowych figurek przedstawiających postaci ze wszystkich możliwych dziedzin- komiksów, gier komputerowych i planszowych, książek, filmów, seriali, bajek, animacji, sławnych malarzy, polityków, muzyków, monarchów oraz sportowców. Funko posiada licencję na produkcję gadżetów m.in. dla firm: Marvel, DC Comics, Lucasfilm, Nickelodeon, DreamWorks, Hasbro, Warner Bros., Disney, HBO, Ubisoft, Cartoon Network, Netflix, Mattel oraz wielu innych.Standardowa wielkość figurki po wyjęciu z pudełka to +/- 10 cm w zależności od postaci.Każda linia/seria posiada swój numer seryjny, po którym można sprawdzić oryginalność sprzedawanej przez nas figurki.Figurkę sprzedajemy ORYGINALNĄ, nową, w oryginalnym pudełku, z którego nie była wyjmowana.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Funko
Rodzaj
  • Figurki
Seria filmowa
  • Harry Potter

Opinie Funko Harry Potter Pop! Movies Figurka Hermione Granger (Herbology) 9 Cm Nr 57

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia