Batman [DVD] Lublin

4,75
4 opinie

Dvd: BATMAN (2022) Robert Pattinson, Zoë Kravitz Dwa lata pod postacią Batmana (Robert Pattinson) i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników - w tym Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) i …

od 30 Najbliżej: 0,5 km

Liczba ofert: 4

Oferta sklepu

Opis

Dvd: BATMAN (2022) Robert Pattinson, Zoë Kravitz Dwa lata pod postacią Batmana (Robert Pattinson) i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników - w tym Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) i porucznika Jamesa Gordona (Jeffrey Wright) - i występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości, samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton, aka Człowiek-Zagadka (Paul Dano). Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Gatunek
 • Akcji
Region pochodzenia filmu
 • Produkcja mieszana
Rodzaj opakowania
 • DVD-box
Polska wersja językowa
 • Dubbing
Liczba płyt w wydaniu
 • Jedna

Opinie Batman [DVD] Lublin

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,75 na podstawie 4 opinie
 • p...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Kolejny film do mojej kolekcji. Na temat samego filmu nie będę się wypowiadał. Niech każdy go sam oceni.
 • b...2
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  nie spełnia wszystkich moich oczekiwań
  • obraz
 • j...z
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Podobał mi się
 • d...k
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Świetny film