Szukasz

Akumulatory Lublin

i okolice
Akumulatory
Akumulatory
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

BOSCH S5 SILVER 63AH 610A S50 05

5
BOSCH S5 SILVER 63AH 610A S50 05
Witam Mam ten aku 5 lat i jak na razie nie mam z nim problemu. Po tylu latach poziom elektrolitu jest na maksymalnym poziomie i jest przeźroczysty . Jeżdżę codziennie krótkie trasy raz w miesiącu robię dłuższą trasę .

Bosch S5 007 - 74Ah 750A P+

5
Bosch S5 007 - 74Ah 750A P+
Używam od ponad 5 lat, przekładałem do drugiego samochodu jak sprzedawałem i chodzi tak samo od początku, a do pracy mam 4km (diesel) więc się nawet nie dogrzewa, a chyba nigdy go nie podładowywałem.

Centra Futura Carbon Boost Ca530 53Ah/540 A

5
Centra Futura Carbon Boost Ca530 53Ah/540 A
Auto garażowane pod wiatą, aku jakoś nigdy nie zawiódł. A ponadto jakieś 5 miesięcy temu rozładował się dokumentnie (nawet zegarek nie działał) i po umiejętnym naładowaniu go bardzo małym prądem działa bez zarzutu! Tej zimy auto stało jakieś dwa tygodnie, średnia temperatura -3 stopnie, fura odpaliła przy pierwszym kręceniu. Widzę tutaj całą masę negatywnych opinii, na szczęście ja mam porządny egzemplarz. Ba, dodam, że ostatnio pękł mi pasek klinowy i zrobiłem 40km na samym aku (światła mijania włączone przez połowę drogi). Nie mogę na niego narzekać :)

Najczęściej szukane

Można stanowczo powiedzieć, że jeśli w pierwszej kolejności sercem auta jest silnik, natomiast zaraz na drugim miejscu znajduje się bez dwóch zdań akumulator. To on bowiem decyduje o tym czy nasze auto zapali, gdy będziemy chcieli wyruszyć w trasę. Bez niego zwyczajnie ani rusz. Wskazane urządzenie jest po prostu niezastąpione w absolutnie każdym aucie. Co ważne, w przypadku każdego samochodu przychodzi czas na regularną wymianę akumulatora. Wszystko po to, aby nasze cztery kółka mogły prawidłowo poruszać się na drodze i działać na pełnych obrotach. Samochód posiadające wadliwy lub wysłużony już akumulator może być potencjalnym zagrożeniem na drodze. Dlatego też nie powinno się ryzykować i wystawiać zużytych akumulalatorów na próbę. W grę wchodzi tutaj nie tylko nasze bezpieczeństwo, ale także zdrowie innych uczestników ruchu. Według wielu mechaników, akumulator w samochodzie powinien być wymieniany średnio co dwa albo trzy lata. Dzięki temu nasz pojazd cały czas będzie pozostanie w dobrej kondycji, co wymiernie wpłynie na komfort prowadzenia pojazdu, nasze bezpieczeństwo oraz satysfakcję z odbytej drogi. Natomiast gdy już przyjdzie czas zamiany akumulatora, nigdy nie powinniśmy z tym zwlekać. Nie pozostaje nam wówczas nic innego, jak tylko udać się do sklepu internetowego i poszukać nowego akumulatora, który będzie odpowiadał potrzebom naszego wehikułu. Wybór dobrego akumulatora to sprawa niezwykle ważna, gdyż nowe urządzenie będzie miał wpływ na dużo ważnych procesów dziejących się pod maską naszego pojazdu. Jeśli po określonym okresie użytkowania kupimy nowy i przede wszystkim dobrze dopasowany akumulator, żaden ze wspomnianych procesów nie powinien szwankować. Przy zakupie nowego akumulatora powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Oprócz producenta takiego produktu, powinniśmy także zwrócić szczególną uwagę na pojemność wyrażaną w Ah, moc rozruchową wyrażaną w A oraz polaryzację (L+ lub P+). Poszczególne wartości ze wszystkich tych elementów powinny być dopasowane do wymagań naszego pojazdu. Dzięki temu unikniemy błędnego zakupu, a nasz wehikuł będzie mógł działać na pełnych z maksymalną wydajnością. Najważniejsze jednak, abyśmy zawsze pamiętali o tym, że wymiany akumulatora dokonujemy nie tylko ze względu na kondycję naszego wozu, ale także w trosce o bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu. Natomiast co do samej wymiany, warto zlecić ją profesjonalnemu mechanikowi, który poprawnie zainstaluje go pod maską. Natomiast każdy zużyty przez nas akumulator powinien zostać poprawnie utylizowany.