Szukasz

Akumulatory Lublin

i okolice
Akumulatory
Akumulatory
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Centra CA722 72AH/720A FUTURA (P+)

5
Centra CA722 72AH/720A FUTURA (P+)
Starą Futurę eksploatowalem przez pełne 8 lat (zakup w XII 2009r) i może jeszcze bym go nie wymieniał, ale idzie zima i chcę mieć akumulator niezawodny. Akumulator jeździł w Renault Laguna II, w ciągu tych 8 lat dwa razy się rozładował na włączonych światłach pozatym nigdy mnie nie zawiódł. Chociaż ostatnio na wiosnę 2017 jak samochód postał kilka dni w garażu to nie trzymał mocy i dlatego go wymieniam bo swoje odsłużył. Mam nadzieję, że nawa Futura też mnie nie zawiedzie. Z całym sumieniem polecam ten akumulator i dziwię się, że ma tyle słabych opini chyba, że je pisze konkurencja. Akumulator w 2009 r kosztował mnie 330 zł a teraz w 2017 r niecałe 290zl z przesyłką.

Bosch 77Ah/780A 278x175x190 BOSCH S5 - 0 092 S50 080 (P+)

5
Bosch 77Ah/780A 278x175x190 BOSCH S5 - 0 092 S50 080 (P+)
Akumulator kupiłem w grudniu 2010 r. W tym samym miesiącu był wyprodukowany. Przez 5 lat służył mi wiernie. Aktualnie jeszcze go używam, chociaż 1 raz w tygodniu muszę go podładować. Używany w Toyota D4D 2,0

Najczęściej szukane

Można stanowczo powiedzieć, że jeśli w pierwszej kolejności sercem auta jest silnik, natomiast zaraz na drugim miejscu znajduje się bez dwóch zdań akumulator. To on bowiem decyduje o tym czy nasze auto zapali, gdy będziemy chcieli wyruszyć w trasę. Bez niego zwyczajnie ani rusz. Wskazane urządzenie jest po prostu niezastąpione w absolutnie każdym aucie. Co ważne, w przypadku każdego samochodu przychodzi czas na regularną wymianę akumulatora. Wszystko po to, aby nasze cztery kółka mogły prawidłowo poruszać się na drodze i działać na pełnych obrotach. Samochód posiadające wadliwy lub wysłużony już akumulator może być potencjalnym zagrożeniem na drodze. Dlatego też nie powinno się ryzykować i wystawiać zużytych akumulalatorów na próbę. W grę wchodzi tutaj nie tylko nasze bezpieczeństwo, ale także zdrowie innych uczestników ruchu. Według wielu mechaników, akumulator w samochodzie powinien być wymieniany średnio co dwa albo trzy lata. Dzięki temu nasz pojazd cały czas będzie pozostanie w dobrej kondycji, co wymiernie wpłynie na komfort prowadzenia pojazdu, nasze bezpieczeństwo oraz satysfakcję z odbytej drogi. Natomiast gdy już przyjdzie czas zamiany akumulatora, nigdy nie powinniśmy z tym zwlekać. Nie pozostaje nam wówczas nic innego, jak tylko udać się do sklepu internetowego i poszukać nowego akumulatora, który będzie odpowiadał potrzebom naszego wehikułu. Wybór dobrego akumulatora to sprawa niezwykle ważna, gdyż nowe urządzenie będzie miał wpływ na dużo ważnych procesów dziejących się pod maską naszego pojazdu. Jeśli po określonym okresie użytkowania kupimy nowy i przede wszystkim dobrze dopasowany akumulator, żaden ze wspomnianych procesów nie powinien szwankować. Przy zakupie nowego akumulatora powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Oprócz producenta takiego produktu, powinniśmy także zwrócić szczególną uwagę na pojemność wyrażaną w Ah, moc rozruchową wyrażaną w A oraz polaryzację (L+ lub P+). Poszczególne wartości ze wszystkich tych elementów powinny być dopasowane do wymagań naszego pojazdu. Dzięki temu unikniemy błędnego zakupu, a nasz wehikuł będzie mógł działać na pełnych z maksymalną wydajnością. Najważniejsze jednak, abyśmy zawsze pamiętali o tym, że wymiany akumulatora dokonujemy nie tylko ze względu na kondycję naszego wozu, ale także w trosce o bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu. Natomiast co do samej wymiany, warto zlecić ją profesjonalnemu mechanikowi, który poprawnie zainstaluje go pod maską. Natomiast każdy zużyty przez nas akumulator powinien zostać poprawnie utylizowany.