Zdjęcie Yarvik Flow 6 EBR060 (CP-YV-A003) - Łódź

Yarvik Flow 6 EBR060 (CP-YV-A003) Łódź

Technologia E-inkDzięki zastososowanej w urządzeniu technologii E-ink czytanie książek jest o wiele przyjemniejsze niż na standardowych ekranach ciekłokrystalicznych. Biel jest bielsza, czerń ciemniejsza, a kąty widzenia nieograniczone, tak jak w przypadku prawdziwej książki czy gazety. Można …

Ostatnia znana cena: 69,28 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Technologia E-ink

Dzięki zastososowanej w urządzeniu technologii E-ink czytanie książek jest o wiele przyjemniejsze niż na standardowych ekranach ciekłokrystalicznych. Biel jest bielsza, czerń ciemniejsza, a kąty widzenia nieograniczone, tak jak w przypadku prawdziwej książki czy gazety. Można czytać nawet w pełnym słońcu. Technologia E-ink cechuje się również o wiele mniejszym zużyciem energii niż ekrany LCD, gdyż energia pobierana jest tylko przy zmianie obrazu, a nie przez cały czas jego wyświetlania.

Łatwość obsługi

Dzięki małej ilości przycisków obsługa urządzenia jest bardzo łatwa i przyjemna.

Funkcjonalność

Urządzenie umożliwia odczyt książek i plików zapisanych w wielu formatach: PDF, EPUB, FB2, TXT, MOBI, HTM, PDB, LRC. Ponadto czytnik umożliwia przegląd zdjęć i obrazków w formatach JPG i BMP. Urządzenie posiada funkcję zapisywania zakładek, zoom oraz kalendarz. Po podłączeniu urządzenia do komputera jest ono widoczne jako standardowe urządzenie pamięci masowej USB. Możliwość rozszerzenia 2GB wewnętrznej pamięci kartą micro SD do 64GB. Czytnik posiada funkcję zoom.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
  • Yarvik
Wielkość pamięci
  • 2GB
Obsługa karty pamięci
  • Obsługuje karty pamięci
Kod producenta
  • CPYVA003